Zavřít reklamu

Když Apple představil AirPods, jednou z mnoha otázek bylo, jestli se někdy dočkáme i jiných barevných variant, které doplní onu ikonickou bílou. Většina uživatelů byla smířená s tím, že se s bílou budou muset smířit, jelikož Apple vždy nabízel pouze bílá sluchátka. Ať už se jednalo o EarPods s jackem nebo Lightningem, až po původní iPodovská sluchátka. Pokud bílé AirPods nechcete, nyní se objevila možnost, jak získat podstatně originálnější variantu. Společnost ColorWare vám totiž nová bezdrátová sluchátka obarví, jen si za to připlatíte poměrně značnou sumu peněz.

Pokud se budeme pohybovat v amerických cenách, AirPods stojí 159 dolarů. Pokud si budete chtít u ColorWare vybrat jinou barevnou variantu – například něco na způsob Jet Black, připravte se na to, že zaplatíte ještě o dalších 130 dolarů navíc. Ve finále vás tak nové barevné AirPods vyjdou na 290 dolarů, což by mělo být zhruba 7 800 korun (bez započteného dovozu, cla apod.).

ColorWire má zatím v nabídce paletu 58 různých barev, kterými mohou AirPods nabarvit. Každé sluchátko může být nabarveno jinou barvou (za příplatek 30 dolarů), stejně tak jako obal. Zákazník si může také zvolit to, jestli chce matný nebo lesklý finiš.

Sluchátka barví tak, že je kompletně rozeberou a všechny vnější komponenty individuálně barví. Podle informací z Twitteru bylo vymyšlení takovéhoto postupu velmi složité, jelikož dekonstrukce sluchátek není nic snadného. Čekací doba je v současné době zhruba 6 týdnů. Na kompletní nabídku se můžete podívat zde. ColorWare se zaměřuje na celou řadu Apple produktů.

 

airpodscolorware-800x310

Zdroj: Macrumors

Související články

Dnes nejčtenější

.