Zavřít reklamu

Na Kickstarteru se objevila velmi zajímavá kampaň, která nám téměř unikla. Naštěstí jsme ji zaregistrovali včas a tak se na ni můžete stále podívat. V současné době do konce kampaně zbývají 4 dny. A o co vlastně jde? Jedná se o malou krabičku, nebo adaptér, chcete-li, díky kterému budou všechna připojená sluchátka bezdrátová a nebudete je tak muset mít přímo propojená s telefonem. Nápad je to očividně skvělý, jelikož se autorům podařilo vybrat více než 600 tisíc dolarů. A to chtěli jen 20.

Adaptér se nazývá Jack a stojí za ním společnost Podo Labs. Jedná se o miniaturní a minimalistický adaptér, který se přes Bluetooth spáruje s vaším telefonem. Následně stačí pouze připojit sluchátka, adaptér za pomocí klipu připevnit na triko/košili a můžete poslouchat bez obav, že si někde sluchátka z telefonu vytrhnete.

Jack má vestavěnou 300mAh baterii, která dodává šťávu až 12 hodin a nabízí vestavěný aptX kodek pro co nejkvalitnější poslech. Funguje se všemi typy sluchátek a se všemi možnými zařízeními, od telefonů, přes tablety, notebooky až po klasické počítače. Zařízení je kompatibilní také s audiosystémy uvnitř vozů a dva různé Jacky spolu dokáží komunikovat a synchronizovat přehrávanou hudbu mezi několika posluchači.

Základní Pledge stojí 30 dolarů (prodejní cena bude 40) a dostanete v ní jeden Jack adaptér. Další úrovně následně obsahují přidané bonusy ve formě obalu, sluchátek apod. V rámci kampaně jsou připraveny také jednotlivé stretch goaly. Veškeré další informace najdete na stránkách kampaně. Ta ovšem brzy končí, tak si dejte na čas. První kusy by měly přijít zákazníkům v červnu.

Jack adapter (1)

Zdroj: Kickstarter

Související články

Dnes nejčtenější

.