Zavřít reklamu

Na několika různých internetových stránkách a fórech se začaly objevovat spekulace ohledně ceny očekávaného iPhonu 8. Zajímavá je informace, že by se údajně nejdražší model měl prodávat za více než 1000 dolarů, což se u Applu ještě nikdy nestalo. Vypadá to tedy, že další “revoluční“ novinkou, které se dočkáme u nového iPhonu 8, bude jeho cena.

U poslední generace iPhonů, tedy 7 a 7 Plus se cenovka pohybuje mezi 649 a 969 dolary, což ale není u nejdražšího modelu od 1000 vůbec daleko. Jedná se však samozřejmě o americké ceny, jelikož v České republice vychází nejdražší model, tedy 7 Plus ve 256GB variantě na 31 390Kč, kdy po převedení se dostaneme na nějakých 1 240 dolarů.

Nejvyšší cenovku by měl dostat iPhone 8 s 5,8“ OLED zakřiveným displejem, takže se předpokládá, že cena tohoto modelu by se v Česku vyšplhala až na téměř 35 000 Kč.

Mezi další z nových informací ohledně chystaného modelu patří třeba to, že bychom se iPhonu přeci jen mohli dočkat dříve, než tomu bylo v posledních několika letech. V tomto případě si však většina zdrojů těchto spekulací odporuje. Očekávanými novinkami iPhonu 8 by měl být (zakřivený) OLED displej, Touch ID zabudované přímo v displeji, celoskleněný design bez rámečků, a mimo jiné také obvyklé vylepšení procesoru nebo fotoaparátu.

Zatím nejlepší pohled na to, jak by mohl iPhone 8 vypadat:

iPhone 8 koncept FB

Zdroj: 9to5Mac

Dnes nejčtenější

.