Zavřít reklamu

Bezdrátová sluchátka BeatsX se začnou prodávat už zítra, ovšem i tak se o nich dozvídáme další zajímavost, která potěší všechny, co si je chtějí pořídit. Jonathan Morrison totiž ve svém videu, kde porovnává nová bezdrátová sluchátka od Beats (a Applu) s AirPods, prozradil, že všechna BeatsX dorazí s unikátním kódem, díky kterému jejich nový majitel získá tříměsíční členství Apple Music zdarma. Stačí jen, aby uživatel zaregistroval svá BeatsX na oficiálních stránkách Beats By Dre, kde vloží zmíněný kód. 

Morrison ve svém videu ještě popisuje, jaká sluchátka po nějaké době používání jsou. Vyzdvihuje především nový čip W1 a tím i snadnou synchronizaci s ostatními Apple produkty skrze iCloudu. Velkou výhodou oproti AirPods je pak podle YouTubera to, že BeatsX disponují ovladačem, díky kterému lze přeskakovat skladby, pozastavovat je a hlavně měnit hlasitost, což uživatelé AirPods musí dělat buďto skrze Siri nebo přes iPhone případně Apple Watch.

Jak už bylo řečeno v úvodu, BeatsX se začnou prodávat zítra. U nás sluchátka seženete na apple.com/cz nebo u dalších prodejců jako je Alza apod. Cena je stanovena na 4 199 Kč, což rozhodně není málo, ale je nižší než za AirPods (4 990 Kč). Sluchátka bude možné zakoupit v černé nebo bílé variantě, přičemž krátce po zahájení prodejů by měly být k sehnání ještě v modré a šedé (viz článek zde).

BeatsX Apple Music

Související články

Dnes nejčtenější

.