Zavřít reklamu

 

Komerční sdělení: Každý sportovní fanoušek má zvláštní místo ve svém srdci pro fantastické týmy.Ty mohou ztělesňovat jejich nejdivočejší sportovní sny a ukázat jim výsledeky. Mnoho fanoušků není spokojeno jen se svoji představou, ale chtějí si dokázat jak silné jsou. A nejlepší způsob jak to zjistit je vsadit si na své hvězdné výběry skutečné peníze. Nejen že to přináší vzrušení ze sledování hry, ale i něco hmatatelného co umožňuje získat fanouškům trochu peněz do jejich kapes.

Je tu jeden problém s tímto nádherným scénářem, peníze a hazardní hry jsou k smrti regulovány. Existuje množství zákonů a předpisů týkajících se hazardních her, sportovních sázek a toho, jak mohou banky nakládat s vašimi těžce vydělanými penezi. To je pochopitelně frustrující pro mnoho nadšenců do sportovního vsázení, protože všichni chtějí dělat svůj koníček bez vměšování bank a další legislativy.

Naštěstí existuje jednoduché a efektivní řešení tohoto problému a většina míst, kde probíhají sportovní sázky jej již pochopili. Bitcoin je tím, co je nazýváno kryptoměna nebo virtuální měna a je to odpověď na všechny strasti sportovního vsázení. Je to druh platidla, jehož hodnota není určena jakoukoli centrální bankou, ale jejím nedostatkem, který byl univerzální standardem pro klasické peníze po tisíce let.

Vzhledem ke stavu Bitcoinů jako neregulovné, vysoce anonymní internetové měny, obchází Bitcoiny většinu zákonů a předpisů spojenách k sportovnímu vsázení. Ačkoli Bitcoiny získali reputaci jako něco, co používají jen technici a geekové, existuje celá řada služeb, které umožňují každému od počítačových géniů až po starší lidi, aby je snadno kupovali a bezpečně používali.

Postup je jednoduchý. Prvně se musíte registrovat na online bitcoin peněžence, která vám poskytne místo pro uložení vašich bitcoinů a také anonymní adresu, pro jejich odesílání. Potom použijete jednu z nesčetných služeb ke koupi Bitcoinů a jednoduše si je pošlete do své peněženky. Nyní se konečně můžete přihlásit do vaší oblíbené služby pro sportovní sázení a hrát to, po čem vaše srdce touží. Webové stránky budou příjmat Bitcoiny prostřednictvím vaši peněženky a použijí ji také pro uložení peněz z výher.

Webové stránky pro seriózní sportovní vsázení umožňují transakce bitcoinů téměř okamžitě, protože neexistuje třetí strana, která by stála mezi vámi a vašim koníčkem. To je to co dělá z Bitcoinu ideální měnu pro každodenní sportovní vsázení. Můžete aktualizovat své týmy, sázky a vše ostatní a to tak rychle a často, jak se vám líbí. Nemusíte čekat až peníze projdou z účtu na účet.

Samozřejmě stejně tak můžete vyměnit Bitcoiny za klasickou měnu. Bitcoiny jsou velice hodnotnou měnou a jsou vždy poptávány. Poté co jste získali své výhry a uložili je zpět do své peněženky, můžete je vyměnit zpět na hotovost přes PayPal a platit nimi za služby nebo je vrátit zpět do vaší banky. Ve skutečnosti jste si právě zahráli zjednodušenou verzi hry, kterou využívají zahraniční investiční bankeří, kteří posílají své peníze do offshore účtů, aby se vyhli regulaci. Vy to však děláte snadno a hlavně legálně.

Fantazy sporty jsou zábavné, vsázení na ně však ještě víc. Takže nejlepší a nejefektivnější cesta pro jejich hraní je použitím Bitcoinu. Veškerá příprava je minimální a mnohem menší ve srovnání se snadným používáním, které vám budou poskytovat pro vaši zábavu. Bitcoin je pravděpodobně budoucnost pro virtuální sporty, dostanou vás do hry a umožní vám hrát.

SALT LAKE CITY, UT - APRIL 26: A pile of Bitcoin slugs sit in a box ready to be minted by Software engineer Mike Caldwell in his shop on April 26, 2013 in Sandy, Utah. (Photo by George Frey/Getty Images) SALT LAKE CITY, UT – APRIL 26: A pile of Bitcoin slugs sit in a box ready to be minted by Software engineer Mike Caldwell in his shop on April 26, 2013 in Sandy, Utah. (Photo by George Frey/Getty Images)

Dnes nejčtenější

Další články