Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dobrý den,
  vytvořil jsem si vyzvánění přes GarageBand, které se mi již ukázalo mezi vyzváněcími tony.
  Zajímalo by mě, jak tento ton zase smazat?
  Děkuji za odpověď.

  Dobrý den,

  začněte od bodu 12, vyberete svou vytvořenou skladbu, kliknete na ikonu sdílení, zvolíte Vyzvánění a tam uvidíte dole položku „Vaše vyzvánění.“ Na tu když kliknete, tak uvidíte všechna vaše vytvořená a uložená vyzvánění. Když po nějakém vyzvánění přejedete zprava doleva, tak ho můžete smazat.

  Da sa to omoc jednoduchsim sposobom spravit… 1. Staci si stiahnut aplikaciu iFunbox 2. Pripojit iphone pomocou kabla k pc 3. otvorit aplikaciu iFunbox a stiahnut zvonenie do telefonu…Netreba nič nastavovať!

  netreba stahovat ziadne aplikacie :D :D ani Garage Band, ani iFunbox2 – staci uplne klasicky iTunes :D navod na google isto bude, mp3 skratit na 30s, spravi sa m4a – dat do m4r a ulozit do mobilu – zjednodusene napisane :D trva to asi 2min cele…. toto je navod za vsetky drobne teda

  Moc díky za tento návod…určitě jsou i jiné cesty, jak to mají někteří potřebu zdůraznit, aniž by dali aspoň link na návod na ten snadnější postup ;-)…ale já našla tento a mám konečně své roky používané sms vyzvánění…sice teda ve zkrácené verzi, což je u této konkrétní skladby strašná škoda, ale to je prostě daň z jablka. Moc díky za info a za čas, který jste tím strávil.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější