Zavřít reklamu

Apple dnes společně s iOS 10.2.1 vydal také pro všechny majitele hodinek Apple Watch nový watchOS 3.1.3. Systém pro hodinky tak přichází po watchOS 3.1.1, který Apple vydal už 12. prosince, ale poté jej z nabídky stáhl, protože některým uživatelům přestaly během aktualizace hodinky reagovat a byli tak nuceni navštívit Apple Store nebo je poslat do autorizovaného servisu. Zajímavé je ovšem to, že Apple za celou dobu nevydal watchOS 3.1.2 a rovnou přichází s další sekundární aktualizací.

Nový watchOS 3.1.3 pravděpodobně nepřináší žádné výrazně novinky. Apple jen opravil některé chyby, převážně pak tu, která minule způsobila problémy během aktualizace.

Jak aktualizovat Apple Watch na watchOS 3.1.1:

Abyste si mohli systém watchOS 3.1.3 stáhnout, ujistěte se, že váš iPhone, se kterým máte Apple Watch spárované, je připojený k Wi-Fi síti a je nabitý. Stejně tak zkontrolujte své Apple Watch, zda mají minimálně 50% baterie a připojte je na nabíječku.

Nakonec je ještě důležité upozornit, že pokud aktualizujete na watchOS 3.1.3, tak už se nebudete moci vrátit zpět. Downgrade by vám musel provést příslušný pracovník v Apple Storu pomocí speciálního nástroje. Běžný uživatel nemá možnost přejít zpět na nižší verzi systému.

1. Otevřete si na svém iPhonu aplikaci Apple Watch
2. V sekci Moje hodinky klikněte na Obecné
3. Nyní zvolte Aktualizace softwaru
4. Systém watchOS 3.1.1 by se vám měl ukázat jako dostupná aktualizace
5. Klikněte na Stáhnout a nainstalovat
6. Zadejte bezpečnostní kód k iPhonu (pokud jej máte)
7. Zvolte Souhlasit u podmínek
8. Ujistěte se, že máte Apple Watch připojené k nabíječce a minimálně 50% baterie
9. Zvolte Instalovat

Update watchOS 3.1.3 se začne stahovat a poté instalovat. Apple Watch se samy restartují, aby se nahrál nový systém. Průběh instalace můžete také sledovat na svém iPhonu.

watchOS-3.1.3

Související články

Dnes nejčtenější

.