Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  V Applu pracuje asi 15000 vývojářů. Musíme se smířit s tím, že je tam i skupina, která se zabývá emoji. A ta skupina se možná sešla nad něčím, o čem se píše nahoře. A pak tam jsou další a další skupiny, které se taky sešli a o jejich práci víme hovno. Zachoval bych být vámi klid.

  Kdyby radsi resili bugy, ktere zpusobuji nove emoji. Strjne prumerny clovek pouziva asi 10 emoji. Pak v tom clovek jen listuje jak magor a hleda v te hromade ten ktery chce.

  Presne, ako hovoria pisatelia vyššie. Zabugovaný operačný systém MacOs, iOS občas zmzne tiež a nejde otočiť landscape. A oni provokujú s oranžovými vlasmi. Budúcnoť Apple je nie je ružová – je oranžová. Mať tak ich problémy. Quo vadis, Apple????

  pokial tam bude ten RITOPICH tak s applom to pojde nezadrzatelne dole vodou..
  RIP apple

  Bohužel nezbývá než souhlasit :( Poslední „vylepšení“ iOS a MacOS jsou opravdu jen o tom aby to bylo pořádně genderově a rasově korektní.

  Pardon, ale o je jako říkat, že dokud bude prezidentem Zeman, jsou všichni Češi kreténi a umřou na rozpad osobnosti. Co bych chtěl od Applu já? Snad ani nic. Stejně si to koupím, tak co. Dobře se mi s tím dělá a funguje to.

  Quadrax: presne tak, a preto som zatial skoncil na EL Capitanovi a iOS9. Ak bude tento rok macOS a ios lepsi, tak pojdem do toho …inak ostavam tam kde som..

  tak hlavně že bude další novy nesmysl, ale to že ta jejich bezva Sierra od první beta neumí ani nabíjet novy macbook přes hub, tak stejně jako originál kabely nenabiji iphone s beta ios už několik verzi … a velice krasně ignoruji feedback ..

  Vy co si tady stěžujete,kvůli těm emotikonům tak máte jednu stranu pravdu jsou i důležitější věci co by měl apple řešit a opravovat.Ale na jednu stranu žádnej operační systém není bez chyby ani ten nejvyspělejší na světě a nikdy nebude.Takže i kdyby se apple snažil sebevíc dokonalej operační systém mít nebude.Buďte rádi,že funguje tak jak má a neseká se jako android.Jediné co by měli změnit je design u Iphonu. U Iphone 7 se design přílíš neliší od 6s.Jinak mi ten mobil vyhovuje i s chybama a nedostatkama v operačním systému.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější