Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Né že bych byl něak zaujat ale vysvětlími autor tu narážku na samsung? Zatím samsung nic neudělal a to že něaké zdroje něco melou neznamená že tomu tak bude. Až představí to svou osmu tak prosím….

  Leader: Souhlas.
  Ono je to ale podle mě těžké. Pokud sleduješ Apple tak se ti zdá že ho všichni kopírují. Pokud sleduješ ale jiné značky, tak zase vidíš jak to vlastně vůbec takto není. Prostě někdo příjde s nějakou novinkou a protože se časem ukáže že to není tak blbá věc jak to na první pohled vypadá, tak to ostatní začnou kopírovat – viz například: bezdrátové nabíjení, NFC, zahnutý displej, mobily s úhlopříčkou 5,5″, „bezrámečkový“ displej (Xiaomi, to nás ještě ale čeká), notifikační centrum, widgety atd. Prostě vždy s tím někdo přišel první a protože to bylo dobré, tak to ostatní „zkopírovali“.
  Takže se obávám, že myslet si že všichni kopírují je spíše neznalost trhu než fakt.

  Jinak když si třeba vezmu ten „bezrámečkový“ displej u Xiaomi Mi Mix (dříve to měl ještě Sharp). Kdyby s tím přišel Apple zase by všichni nadávali jak od něj všichni kopírují. Přitom ať kdokoliv příjde s něčím novým a dobrým tak to od něj ostatní „okopírují“.
  Jo a nejlepší jsou ti, co ti pak tvrdí, že Apple začal mluvit o bezrámečkovém displeji, proto ho hned v Číně vyvinuly, ale přišel s tím vlastně Apple a oni ho zase okopírovali.
  Jinak uvidíme co přinese iP8 snad se pohneme kupředu ať můžu hned koupit.

  Zdravím ľudia,
  podľa môjho názoru, Apple sa nesnaží za každú cenu tlačiť medzi ľudí top novinky, ktoré sú iba novinky a žiadne uľahčenie, spíjemnenie či praktičnosť do života neprinášajú. Je mnoho vecí, technologicky najvyspelejších, trebárz zahnutý display, bezdrôtové nabíjanie atď. No povedzme si otvorene, ako skvalitní či spíjemní život zahnutý display, okrem toho, že môžem rodičom povedať, aha mami, mám zahnutý display…alebo bezdrôtové nabíjanie, telefón musí byť položený na krabičke, z ktorej vedie kábel do zásuvky, hráš hru, telefonuješ, nenabíja sa atď. Proste si myslím, ze Apple robí praktické a užitočné veci, ktoré sa snaží priviesť k dokonalosti. Čaká na najnovšie technológie a snaží sa ich použiť a implementovať do výrobku tak, aby sa dali ľahko používať a aby chvíle spríjemňovali a nie obťažovali, napr. mrznutím výrobku, zložitým a nelogickým ovládaním či prípadnou nefunkčnosťou jednotlivých súčastí.
  A ešte jedna vec, Apple proste funguje a je príjemné, preto je úspešné.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější