Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ale děte, no tak nemohl říct: U příštích iPhonů se není na co těšit. Nečekal bych na výročí 11. (nebo 13. podle toho jak se to vezme) iPhonu nic výjmečného. A celkem mi leze na nervy pořád číst o iPhonu 8. Potom nevím jestli myslí ten za rok nebo za dva.

  Tak potom nerozumiem preco podobne clanky vobec citas…

  Protože jsem zvědavý co bude. Konkrétně v tomto článku jsem čekal detaily na co se máme těšit ale Tim řekl jen tohle klišé… Tak si říkám že zatím se není na co těšit :-D

  Je to pěkný guláš :D Za sebe si myslím, že letos nebude žádný iphone 8, kterým nás všichni masirujou. Je to přece apple. Na podzim představí 7s, který bude mít tělo stejné jako 6/6s/7. Trochu pošolíchají hardware. Možná odstraní poslední zbytky homebuttonu a 7s+ dostne konečně OLED panel, který si apple nechá pěkně zaplatit. Základní 7s ho nedostane aby nekonkuroval většímu modelu.

  No a pak budou diskuze, blogísky a youtube plné rozhořčených nadpisů jaký je to od applu SCAM a jak se Steve Jobs v hrobě obrací a jak se z applu vytrácí jeho duch a jak se to nevyplatí kupovat a že si máme všichni počkat na další rok, kdy to celé začne na novo :D

  Otázka co bezdrátové nabíjení. Nepříjde s ním apple až u 8 kdy se změní i tělo telefonu?

  Na příští generaci iPhonu se těším také, ale obávám se, že jedinou „peckou“ bude iPhone 8 s Amoled displejem od Samsungu – což není nic pro mě.

  Kromě toho, že ty jejich Amoled displeje hází růžové/zelené prasátka či fleky, tak se všechny dodnes vypalují. Naposledy jsem měl Galaxy S7 Edge, stačilo si udělat s navigací výlet do Chorvatska + zpět a po návratu do ČR již nešly přehlédnout vypálené prvky (nejčastěji horní stavová lišta). Takže displejům typu OLED/AMOLED se budu vyhýbat velkým obloukem – a to i kdyby byl iPhone 8 nejvyspělejším a nejinteligentnějším smartphonem na světě.

  Presne tohto sa bojím aj ja, ak príde OLED panel, dúfam, že to bude na inej úrovni ako to bolo doteraz, podanie farieb sa stále tiež neťahá k IPS čo je pre mňa dôležité… uvidíme, ostáva len dúfať a dôverovať, ja Apple dôverujem, tak snáď :)

  Tím teplého Coka asi nikdy nedokáže čo Steve. Nový iPhone bude pravdepodobne v gay farbách s novým smajlikom.Mozno bude mat 8″, možno prekvapí, ale v poslednéj dobe čo povie Cook , tak sama perla.
  To iste rozprával tesne predtým ako mal prísť nový MacBook pro. Záver nech si spraví každý sám. Teraz čítam aký upgrade budú tento rok nové MacBook pro. Ak by som bol čerstvý majiteľ nového boku asi ma trafí. Ale to je len detail. Som hrdý že book z 2011 stále a bez problémov.
  Značka Apple bola exkluzívna v minulosti a držala si určitý punc aj keď to bol nie vydarený produkt , ale pod taktovkou teplého Cooka , sa značka stáva komerkcnou a bude čoskoro problem sa zorientovať v portfóliu ponuky. Som friendly Apple , ale je jasne že momentálne nie je osoba, ktorá by dokázala spraviť revolúciu ako Steve. Preto články ako tento v podaní Cooka “ sme teprve na zacatku “ ma fascinujú.

  Jobs sa orientoval, teda snažil o dobrý produkt a to je tu snami 10 rokov. Teplý Cook sa snaží o marketing. To je rozdiel.
  Čo prevratné predstavil Cook, na čo budeme o 10 rokov spomínať ako na Steva ?
  Na smajliky ???? Dúhové iPhony ?

Vložte vlastní komentář

celý text