Zavřít reklamu

Dnes je to přesně deset let od doby, kdy se odehrála jedna z nejznámějších a nejlegendárnějších produktových prezentací všech dob. Přesně před 10 lety, 9. ledna 2007, vystoupil Steve Jobs na pódium v San Franciském divadle a v rámci Macworldu představil světu revoluční zařízení, které v sobě kombinovalo „širokoúhlý dotykový iPod“, „revoluční mobilní telefon“ a „inovativní internetový komunikátor“. iPhone byl na světě a strhl s sebou obrovský fenomén, který navždy změnil podobu mobilních telefonů.

10 let uplynulo jako voda. První iPhone je již muzejní relikvií, Steve Jobs už tu s námi několik let není a na jeho místo se postavil Tim Cook. Právě on vydal k dnešnímu jubileu oficiální tiskové prohlášení, ve kterém rekapituluje to, co pro něj, Apple a všechny uživatele vlastně iPhone znamená. Pár vět přihodil také marketingový ředitel Applu, Phil Shiller.

Obsah dopisu si můžete přečíst zde. Obsahuje vesměs rekapitulaci toho, jak se iPhony za posledních 10 let posunuly, jak se staly součástí životů svých uživatelů a mnoho dalších „PR kousku“. V textu je také vytyčeno několik hlavních prvků jak nových iPhonů 7 (Plus), tak iOS 10. Nebyl by to ovšem Tim Cook, kdyby do svého textu nezakomponoval příslib něčeho dalšího, něčeho lepšího. Podle něj jsme „teprve na začátku“ a to nejlepší nás údajně ještě čeká. Co si Apple pro desetileté výročí svého nejdůležitějšího produktu připravil, uvidíme za několik měsíců. Ale mělo by to stát za to.

happy tim cook

Zdroj: 9to5mac

Související články

Dnes nejčtenější

.