Zavřít reklamu

Apple AirPods mají za sebou prvních pár dní prodejů a na světlo se tak již dostalo opravdu velké množství prvních dojmů, druhých dojmů, recenzí a dalších postřehů. Mnohokrát jsme o těchto tématech již psali, pojďme si tak v jednom článku zopakovat několik zajímavostí, které vánoční novinku od Applu doprovází. Třeba vás článek přesvědčí k tomu, si pro jedny zítra k nějakému APR skočit. Věřím, že jako dárek obstojí. 

V první řadě by bylo dobré zmínit souhru AirPods s Apple Watch. Málo kdo se o tom ve svých recenzích a dojmech zmiňuje, jedná se ovšem o užitečné vychytávky, které si pro nás inženýři v Cupertinu připravili. Jednou z nich je speciální tlačítko, které se objeví v případě, že vám někdo volá a zrovna máte v uších AirPods. Po stisknutí se hovor přijme, zvuk jde skrze sluchátka a aktivují se také mikrofony. Uživatel tak hovor zcela přesměruje do sluchátek a nemusí si „povídat“ s hodinkami. V Apple Watch jde také velmi snadno kontrolovat hodnota nabití sluchátek a obalu. Není tak potřeba vytahovat z kapsy telefon a dívat se v něm.

apple-watch-airpods

Další překvapivou věcí je odolnost sluchátek a to jak proti nárazům, tak proti vodě. Zde platí, že obrázky vydají za tisíc slov, proto tedy doporučuji podívat se na tento test. Další zajímavost je spojená s omezenou dostupností sluchátek. Do vánoc by je chtělo opravdu velké množství lidí, logicky se ovšem na všechny nedostane. AirPods se tak staly velmi žádaným artiklem v různých aukcích a jejich přeprodejní cena brutálně stoupá. Tento stav bude ještě nějakou dobu trvat, jelikož objednávky opět výrazně převyšují dodávky a noví zájemci tak musí čekat mnoho týdnů, než jim jejich sluchátka dorazí.

airpods-fb-3

Zdroj: Macrumors

Související články

Dnes nejčtenější

.