Zavřít reklamu

Když se na webu objevila možnost předobjednání nových Apple AirPods, strhla se doslova lavina. A to nejen u nás, ale také všude v zahraničí. První šťastlivci měli štěstí, sluchátek se dočkali v předchozích dnech. Ti, co s objednávkou příliš neváhali, jí obdrželi během dneška nebo jí obdrží zítra. Pokud jste však s objednávkou čekali několik hodin, dodací okno se postupně začalo čím dál více vzdalovat. Nyní jen hlášená dostupnost kolem 6 týdnů, objevila se však pozitivní informace o tom, že se Applu daří vyřizovat objednávky rychleji, než se původně předpokládalo. 

Může se tedy velmi snadno stát, že své AirPods dostanete dříve, než máte uvedeno v informacích o objednávce. Uživatelé ze zahraničí na fórech píší, že jejich objednávky, které byly původně naplánované na lednové doručení, se posunují už do příštího týdne. Jejich AirPods tak místo poloviny ledna přijdou ještě v posledním prosincovém týdnu.

Jeden z uživatelů fóra Macrumors píše, že mu měla sluchátka dorazit 12. ledna. Podle aktualizovaných informací to však Apple stíhá už 28. prosince. Vypadá to tedy, že se objednávky pomalu rozjíždí a výroba by mohla počet objednávek brzy dohonit. Pokud tedy na AirPods čekáte, doporučuji sledovat informace o zásilce. Třeba se také dočkáte a dojdou vám podstatně dříve, než byl původní odhad.

airpods-fb-6

Zdroj: Macrumors

Související články

Dnes nejčtenější

.