Zavřít reklamu

AirPods má již mnoho uživatelů pár dní doma a internet je plný recenzí a informací o tom, že obavy ze slabé baterie a z vypadávání z uší se nevyplnily. To je obecně pro Apple dobrá zpráva, protože mohou počítat s tím, že AirPods budou nejen díky datu vydání, díky tomu že jsou „něčím nezvyklým“ a již od vydání iPhonu 7 očekávaným, ale i díky hodně pozitivním recenzím všude po internetu, velmi žádaným vánočním dárkem. Bohužel existují i lidé, kteří nemají to štěstí a tvar sluchátek jejích uším nevyhovuje, tudíž sluchátka jim z uší vypadávají. 

My víme o minimálně jednom člověku, který měl právě problém s tím, že mu sluchátka vypadávala z uší na zem. Napadá vás plno řešení, jako adaptér pro sluchátka, či jiná úprava zajišťující to, aby sluchátka v uších držela? Ne, nic takhle obyčejného. Zmíněný muž totiž objevil efektivní (nejspíše) a neobvyklé řešení, jak předejít vypadávání jeho nových AirPods na zem. Chce to jen trochu odvahy a nebát se vyzkoušet něco neobvyklého, řekl bych, velmi neobvyklého.

AirPods Nedrží? Naušnice vyřeší.

Když totiž zjistil, že mu sluchátka v uchu nedrží, zakoupil si pár vertikálních naušnic – „tunelů,“ které následně upravil tak, aby se chovaly jako držáky pro jeho AirPods. Po zákroku, kdy mu byly uši propíchnuty a tyto speciální náušnice zavedeny, mu skutečně sluchátka v uších drží a nemusí se bát, že by je ztratil. Asi dosti divné řešení. Pokud však tenhle chlapík přemýšlel nad zakoupením a implentováním naušnic, dobrá, potom asi jo. Ovšem pokud si opravdu nechal udělat dvě díry do uší jen a pouze kvůli tomu, aby mu jeho nové AirPods nevypadávaly, asi by se měl radši podívat po konkurenčním produktu, který by mu vyhohoval. Nebo vy byste tuto situaci vyřešili stejně tak, jako muž na fotografii níže?

AirPods ear piercing

c0kmxr3viaaglhw-jpg-large-e1482314738414-800x843

*Zdroj: macrumors

Související články

Dnes nejčtenější

.