Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A co když nemám čas moc času na nabíjení a krabička je vybitá?
  AirPods disponují funkcí rychlého dobíjení, kdy po 15 minutách dobíjení dostanete až 3 hodiny poslechu.

  Pokud je krabicka vybita, musite si ji nabit!!! Pokud neni, tak pak souhlasi ten zbytek, co pisete, Dominiku.

  A proč by sis nemohl nabíjet krabičku a zároveň sluchátka v ní? Moje otázka zní: Jestli je všechno vybité, nabijí se za 15 minut o 3 hodiny?
  2) 15 minut je dlouhá doba když chcu poslouchat cestou ze školy domů, nabijí se za 5 minut o hodinu?
  3) Jsem v autě a zvoní mi telefon, stačí si dát do ucha jedno sluchátko nebo musím tahat telefon z kapsy abych hovor přijal?
  4) zareagují na Hey Siri! když je budu mít v uchu?

  Presne tak. Staci pet min nabijeni na hodinu poslechu. Kazdopadne predpokladam, ze ve skole je pouzivat nebudes, takze se budou v krabicce dobijet a po skole mas plne dobito :-)
  Lze pouzivat pouze jedno sluchatko, takze ano, predpokladam, ze to tak bude fungovat v aute. Jen je samozrejme musis mit pripojena k telefonu.
  Podle me na Hey Siri reagovat nebudou, jelikoz jsem nekde cetl, ze na ne budes muset na uchu poklepat prstem, aby jsi aktivoval Siri. Ale tezko soudit, kdyz je nikdo z nas nezkousel :-))

  Mě by zajímalo, jak budou odolné proti nízkým teplotám? Jestli to nějakým způsobem ovlivní jejich aktuální dobu využití nebo jestli třeba se při nějaké nízké teplotě nevypnou podobně jako iP (u kterého se mi to loňskou zimu stávalo poměrně často a zase v tak extrémních teplotách vytahovaný nebyl…) a dále, když nejsou odolné proti vodě, jak moc by jim vadilo případné zasažení sněhem, co myslíte? Zvažuji možnost je používat pod helmu při lyžování a občas jsou extrémní podmínky, při kterých se mi může sníh dostat pod helmu :-/

Vložte vlastní komentář

celý text