Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bohužel Monese jde založit pouze pro lidi 18+. Pomocí boon. jsem platil už dříve když to fungovalo. Potom jsem se snažil nějakým způsobem dostat peníze na boon. a našel jsem Monese, ale narazil jsem právě na tento problém :(

  Díky za upozornění, to mě nenapadlo, protože je mi pochopitelně 18+

  Vážený pane Pražáku,

  zkuste prostudovat aplikaci a kartu Revolut. Ta je registrovaná v UK, je kompletně zdarma, jak vedení, tak zaslání karty a funguje na nejlepších (tzn. nejlevnějších) kurzech. Mám to osobně vyzkoušeno.

  S pozdravem

  Daniel M.

  Revolut založen 7.12.2016, do teď se nedalo ani přihlásit. Až dnes 13.12 přišla výzva k zadání údajů, dostal jsem kartu, chtělo to ověřit jedním dokladem a vlastní fotografií.Za 10 min. mě ověřili. Nabito z mé kreditní karty 50GBP s polatkem 1%. ….

  Výsledek? Boon karta nabít z Revolutu nejde, píše to „Something went wrong“.

  Teď provádím pokus poslat peníze z Revolut pomocí Faster payments do Boon. Má to trvat 1-5 pracovních dní podle Revolutu, podle Boon dvě hodiny.

  Dám zprávu, jak to dopadlo.

  Dobrý večer – při používání Revolut potřebuji kartu fyzicky, nebo jde nastavit s online kartou?

  Díky

  toto je inak riaden blud :)
  prvykrat platite kurzovy rozdiel z domacej meny na GBP
  druhykrat platite kurzovy rozdiel ked platite iphonom – teda z GBP spatne na domacu menu
  a potom este za to ze si mozte dobit kredit na transferwise ? pride vam normalne minat prachy za to ze mozte minat ? :D

  Po pravdě, jakou to má výhodu platit pomocí Apple Pay, když každá takto provedená transakce stojí poměrně dost prostředků navíc? Je mi jasné, že jsou lidé, kteří nemají hluboko do kapsy a může jim být jedno, jestli daná věc stojí o 5 či 10 % více, ale věřím, že i tito lidé nechtějí za zboží a služby platit víc, než je nezbytně nutné.

  Já bych se chtěl zeptat, jestli mi jde zprovoznit  Pay, když mám účet u Chase (jedna z největších US bank spadajících po JP Morgan)? Telefon mi vůbec nenabízí přidat kartu do  Wallet..
  Měli byste, prosím nějaký návod?
  Děkuji

  Tomu říkám paradox, na jedné straně se tady všichni bouří aby se neplatili nesmyslné poplatky v bankách a tady ještě s rozběhem skočíme do ještě absurdnějších poplatků … navíc ne úplně zanedbatelných…
  Ano i za levým uchem se lze drbat pravou nohou …

  Tak ten poplatek je v ramci EU vcelku asi běžný, pět liber je cca. 6,- Euro (Südtirol Spárkasse 6,20 Postbank Deutschland 5,80) Spíš nechápu jaký má smysl dvakrát konvertovat měnu (TransferWise má zhruba o půl libry horší kurz) jen abych vytáhl v krámě iPhone místo karty :-O Na druhou stranu je to zřejmě optimální způsob jak získat v Anglii účet pro platby bez trvalé adresy nebo založení firmy.

  Pojďme se domluvit a přes jeden Monese doplnit jednorázově naše Boon účty. Je někdo ochoten za mrzký poplatek vybrat koruny, doplnit Monese a poté poskytnout údaje Monese karty. Je to samozřejmě trochu o důvěře…

  Ja pouzivam irsky boon, maju tam euro a teda nemam kurzove straty. Ked dobijam prevodom, ako cielovy ucet mi aplikacia boon ukaze nemecky IBAN. Peniaze tam dorazili na druhy den, vyskusane 3x zatial.
  Okrem prevodu sa da nabit kartou ktora musi mat 3Dsecure. Raz som si nabil uspesne, ale ked som chcel teraz dobit opat, uz to neslo. Mozno zablokovali sk karty? Napisal som na podporu tak uvidime. Ale aj ten prevod je lepsi ako nic.
  Este odporucam aplikaciu revolut – tam je mozne dobit ucet kreditkou a nasledne urobit prevod na ucet boon.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.