Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To je jen vysoký vnitřní odpor baterie způsobený její opotřebením. Pak není schopna dodávat dostatečný proud. I když ukazatel nabití na telefonu ukazuje plno, tak se telefon vypíná. S telefonem to nemá nic společného, je to pouze opotřebenou baterií.

  Opotřebením Li-Pol baterie se myslí:

  – mnoho nabíjecích cyklů ( nad 300 už je baterie téměř KO)
  – před nabíjením musí být baterie studen, nabíjení teplé baterie ji ničí
  – vybytí do nuly (pod 2.7V je již Li-Pol baterie skoro zničená)
  – používání tzv. rychlonabíječek s vyšším nabíjecím proudem baterii spolehlivě zničí/zkrátí její životnost
  – baterie, která projde teplotou nad 50st. má už navždy zkrácenou životnost

  Zkuste za reálného života baterii před těmito vlivy uchránit.Téměř to nejde. Jenomže současná technologie jiné řešení nenabízí.

  Apple je kabrňák, když uživatelům opotřebené baterie vymění.

  koupil jsem iphone pred 13 mesici. vyrobeny byl na prelomu zari/rijna, problem se me tyka. tak jsem napsal od istyle.cz, tam kde jsem ho koupil, a rekli mi, ze potrebuju 2-3 tydny na posouzeni problemu!!! co mám dělat? jde to vyresit v CR i jinak? děkuji

  Zkus zavolat přímo na infolinku Apple tam ti určitě poradí, aspoň u mě to tak vždy bylo.
  Byli velice ochotni i když sem neměl telefonickou podporu.

  Mám dotaz. Telefon mám přes rok, mezinárodní záruka skončila – pravděpodobně mám jeden z problémových telefonů, s problémem jsem se několikrát již setkal. Telefon byl zakoupen na Slovensku. Je možné ho donést do jakéhokoliv autorizovaného servisu v ČR? Děkuji za odpověď.

  Mám úplně stejný problém. Telefon kupovaný v Německu, vyměněný v květnu 2016 za jiný kus. Baterie mi poslední měsíc zlobí, telefon se vypíná při i 30 % a už ho nezapnu, dokud ho nedám do nabíječky. Bohužel mezinárodní jednoletá záruka vypršela na přelomu září/ října a do Německa cestu nemám. Nevíte, zda je možné vypátrat datum výroby iPhonu?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.