Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Vidno, že sa na faile Googlu niektorí designéri proste nedokážu poučiť. Najväčšia chyba Google Glass keď odhliadnem od ceny bola práve kamera (kvôli ktorej Glassholes dostávali rôzne v hospodách do držky). Škúlenie a pozeranie do blba (ktoré vyzerá naživo ešte retardovanejšie než na videu) je už potom každého voľba, ale dúfam že Apple to vymyslí lepšie.

  Já bych to udělal takto:
  http://www.spyshop24.cz/bryle-s-kamerou-otp-gl800-666.html
  Když to nebude vidět nikdo mi nedá do držky.
  Asi bych se prozatím vykašlal na obraz, jenom hlasová navigace, Siri, handsfree, naslouchátko,… A nebo tomu říkat tlass, od slova translate, mohlo by to poslouchat, převést na text, přeložit a přečíst. Skype to asi před dvěma lety představil. Kdyby to fungovalo aspoň ze 2/3, tak by to bylo bezvadné na cestování. Třeba pojedete Francií a můžete poslouchat jejich předpověď počasí, zeptáte se na cestu. Vypadá to jako blbost, ale když se touláte jejich vesničkou a třetí člověk po sobě na vás mluví jenom francouzky… :-D
  Časem by mohly překládat i vizuálně jako Word Lens… ať si můžete přečíst aspoň jídelní lístek kde ho nemají anglicky. Nebo v Číně by jste našli jídlo podlé nápisu a né podle čichu :-D Žádné koukání do blba, škaredé pohledy od okolí a podobně :-)

Vložte vlastní komentář

celý text