Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    „neschopností jistých jedinců přijmout výsledek demokratických voleb“…to vážně? Politické stanovisko autora je na technologickém webu tak trochu irelevantní ne? Mimochodem, o tom jak jsou ty volby demokratické by se dalo vzhledem k jejich systému hodně polemizovat. Že kdyby „nevyhrál“, byly by ty nepokoje na úplně jiné úrovni. A nakonec, dle jejich volebního systému ještě prezidentem zvolen nebyl, takže nakonec může být v oválné pracovně klidně Clinton. Doufám že technologie jsou tady o něco silnější stránka než politika :)

    To je přesně ten problém. Autor neudělal nic jiného, než pojmenoval aktuální událost, a to, že někteří zfanatizovaní příznivci multikulti podporované nadacemi pana Sorose neunesli demokratické volby, resp. jejich výsledek. Autor politicky nic nehodnotí! Ale abychom ho mohli dehonestovat, posouváme do schválně do jiné roviny.
    Nic irelevatního na tom není. Pouze popis aktuálního dění, který koreluje s obsahem zprávy. Politiku do toho taháte vy, když predikujete na základně absolutně žádných faktů, že při opačném výsledku voleb by byly nepokoje na jiné úrovni. Znovu opakuji, že politiku sem taháte vy, ne autor.
    Nebo by bylo v pořádku, kdyby napsal, že „po tragickém výsledku voleb…“ či něco podobného? To by pak bylo politické hodnocení.

Vložte vlastní komentář

celý text