Zavřít reklamu

Kdo by neznal dokonalé video španělského komika Juana Joya Borja, známého pod pseudonymem El Risitas, které se již tolikrát v minulosti stalo dokonalým prostředkem, jak na něco udělat parodii. Nově se tomu nevyhnul ani nejnovější MacBook Pro, který se díky čtveřici portů USB-C, ke kterým je potřeba spousta redukcí, stal terčem mnoha posměšků. 

V nejnovější verzi tak Borja, jako, inženýr z Applu, vtipně popisuje, jak nový notebook od Applu vznikal. Pochopitelně je potřeba číst jen titulky, které jsou dokonale sladěny s jedinečným smíchem komika. „Inženýr z Applu“ ve videu vysvětluje, jak k jejich týmu, který zrovna pracoval na novém MacBooku Pro, přišel Tim Cook a řekl jim, že je potřeba vymyslet něco revolučního, aby počítače začaly společnosti zase pořádně vydělávat, protože momentálně žijí hlavně z iPhonu.

Ostatní inženýři tak prý okamžitě zahodili nápady jako rychlejší procesor a větší paměť a začali přemýšlet nad něčím opravdu převratném, když v tom jeden z nich přišel s dokonalým nápadem: „Odstraníme všechny porty a budeme je prodávat jako redukce.“

Přesně v tomto bodě začne dokonalý smích komika a celé video vtipně reaguje na situaci okolo nového Macbooku Pro. Více vám už ale prozrazovat nebudu, protože psaným textem bych vás akorát připravil o zábavu, kterou z videa budete mít.

macbook-pro-parodie-2

Dnes nejčtenější

.