Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Prosím vás jaké jsou prodeje iPhonu SE oproti 6S a 7? Z toho by se dalo vyvodit jestli to má 4″ iPhone následovníka.

  Pardon asi chyba, psalo mi to že je komentář duplicitní a přitom se tu nezobrazil tak jsem jej přepsal a najednou jsou tu oba. Nebudu se zlobit když to bůh webu smaže :-D

  Predpokladám, že budú predstavené 3 iPhony o veľkosti súčasných SE, 7 a 7 Plus. Akurát uhlopriečka obrazovky bude väčšia o súčasný rámik. Pri 6 zistili, že bez menšieho iPhonu to nejde, ale nemalo pre nich význam vyvíjať zhodný dizajn (hlavne čo sa vnútrajšku týka), tak pripravili SE, kde stačilo len nahradiť niektoré komponenty. Keďže iPhone 8 bude mať nový dizajn, Apple môže od začiatku pracovať na 3 veľkostiach. Do ruky, do vrecka a do kabelky. :-)
  Pri 8 asi nie, ale v takom peknom roku 2020 by sme sa mohli dočkať aj displeja po celej prednej ploche.

  Tenhle týden psali, že by snad příští rok měl přijít „iPhone, který chtěl Jony Ive vždycky vytvořit“ což prý bude znamenat esteticky jako iP 4S, vyrobený buď z ohýbaného skla nebo z  transparentní zirkoniové keramiky, s OLED displayem, buď okraj-okraj nebo bude „wrap around“ :-D a bude prý v sobě mít Touch ID i Home Buttom… no tak uvidíme :-D

  Ať nejste zklamaný. Co  přinesl revolučního v iOS 10 nebo v Mac 10.10? Stejně dopadne iPhone. Jenom další drobná evoluce která prodraží iPhone o cca 1000 Kč.

  Pokud bude mit iPhone 8 5 palcu displej tak to bude super.Vzdycky jsem si rikal proc nema a chtel jsem u iPhonu displej 5palcu.Je to pro me velikost akorat.Ani maly ani velky.Snad to tak bude.

Vložte vlastní komentář

celý text