Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Největší sklamíní včerejška, těšil jsem se na vydaní nového 5k thunderbold display od applu a místo toho tu máme LG 5K z černýho nechutnýho plastu na první pohled to vypadá jako low-cost monitor za 5 tisic. Absolutně neladí s designem výrobků od applu. Čekal jsem na pěkný monitor který bude vypadat super v interiéru a bude mít nový panel a retina rozlišení a nic takového se neprodává … To vypadá mnohem lépe monitor od Dellu 27″ Dell UP2715K UHD 5K.

  Ahoj vis co je nejhorsi? Predstava kolik je designeru na baraku a tahle osklivost? Hlavne proc fuze. Tak at oddeli IMAC ten je preci nadhernej nic jednodussiho….

  4371N

  Jestli potřebuješ dva lcd panely, tak nejlepší co lze dnes k MBP pořídit za výhodnou cenu je LCD monitor 24″ Dell P2415Q UHD 4K.

  Nic lepšího v téhle kategorii a ceně není, pak už jen 5K Dell.

  To se bohužel možná i mýlíš, protože ten nový LG 1) bude mít na 99% naprosto totožný panel jako poslední 5K iMac a stejný panel jako tebou zmíněný Dell UP2715K…. 2) Rozdíl bude dělat finální zpracování, 5K iMac má super sklo, Dell UP2715K je na pohled nic moc, LG 5K? Uvidíme, až ho budu moct prohlídnout, tak teprve poté má smysl hodnotit…

  Co je ze všeho nejdůležitější, ať už Dell nebo LG, oba 5K panely @60Hz připojíš pouze k nejvyšší konfiguraci MBP15 2015 dokonce snad jen přes dva kabely… Včera představené MBP by měli zvládnout 60Hz přes jeden jediný kabel!

  OS X 10.10.3 has added 60Hz support for the Dell UltraSharp 27 Ultra HD 5K Monitor at 5120×2880 when dual mDP-to-DP cables are connected to dual Thunderbolt 2.0 ports on the 2014 iMac 5K and 2013 Mac Pro ‚tube.“ So here’s another OpenGL „shootout“ that includes the 2010 Mac Pro tower sporting top NVIDIA GPUs with two or more DisplayPort 1.2 ports.

  Nemam problém s panelem ani konektivitou. LG panely jsou skvělé a požívá je spousta firem (Eizo, NEC, Apple). Bohužel ani jedno z těchto firem není schopná vyrobit monitor hezčí než je Thunderbold display. Všechno jsou to plastové monitory divných tvarů, které se k zařízení jako je iMAC nebo macbook vůbec nehodí, jak použitím materiálu tak celkovým designem.

  Já k práci potřebuji dva monitory a těď vážne nevím co si mám k MBP 15 2015 koupit.
  Mám chuť si dočasne koupit Thunderbbold display, i když už je poměrně zastaralý…, bude mít furt trochu lepší ppi než můj současný NEC 24 FHD.

  Ahoj. Co to je????? Na psacim stole LG?? Cerna?? Osklive!!!! Moc!!!!
  Poprve se vyjadruji verejne. Pratele stydim se za tento vyrobek a Apple fuzuje s LG?….Steve vrat se!!!! Taky se mi seka novy IMAC. :-(

  Martinp: Pri prechodu na sierru se mi imac zacal take sekat, hodil jsem zpet cistou instalaci el capitana a bylo po problemu. Driv uz se do noveho systemu pustim az tak 2-3 mesice po vydani kdy uz budou vyreseny porodni bolesti a hlavne vyrobci udelaji nove ovladace.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější