Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Se Siri komunikují už nějaký ten pátek v angličtině a přijde mi to naprosto přirozené. Jediné co mě otravuje je neschopnost vyslovovat česká jména. Jinak češtinu nepotřebuji.

  Nemám problém se Siri komunikovat v angličtině, ale právě kvůli jménům ji nepoužívám. Vymýšlení toho, jak číst česká jména, aby tomu rozuměla, mě nebaví.

  Možno pre Vas je prirodzene komunikovat v anglictine.. ale pre vacsinu ludi v SR a CR je prirodzeny materinsky jazyk.. Zaplatil som za zariadenie rovnake peniaze ako američan a rovnako prirodzene očakávam ze so zariadenim budem komunikovat v materinskom jazyku.

  Se siri se sice da dorozumet anglicky (v mem pripade s nastavenim britske anglictiny), ale nemoznost cesky: pojmenovavat udalosti, diktovat zpravy, vytacet ceska jmena, atd. Siri pro mne limituje tak na chytrou minutku s budikem a zpravy o pocasi. Takze se na jeji cestinu rozhodne tesim!

  Přesně, domluvit se se Siri není nejmenší problém (také mám britskou angličtinu). Ale když chci odpovědět na zprávu, není to možné. Když chci zavolat Honzu Kadeřábka, nefunguje to. Už by mohli vydat českou verzi.

  Tyhle kydy píše appletroll pořád dokola. SIRI česky nikdy nebude protože na česko s…u. Česko je pro ně třetí svět, dánština, finština, hebrejština, belgičtina, švédština jsou jazyky s menším počtem obyvatel tedy trhem ale česko vnímají jako lůzry. Je třeba kupovat tam kde nás za lůzry nemají, tomuhle náboženství už nepustím ani korunu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.