Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ono nejde jen o velikost baterie, ale i o signál v dané oblasti. Není tedy problém být v Praze na LTE síti víc jak dva dny a zároveň mimo Prahu pouhý den na 3G síti.

  Je to tak. Na signálu záleží strašně moc. Sám jsem byl teď týden na místě, kde byl signál dost špatný a iPhone jsem nabíjel klidně i 2x denně. Doma ve velkém městě nemám problém vydržet klidně i ty dva dny.

  Tak chapu proc to delaji. Kdyz vemete stejny androidy podle baterky tak vydrz je i polovicni. Ios je j baterkam setrnejsi ale i tak si myslim ze kdyby apple chtel da tam stejnou jako maji S7 a S7 edge. Rozdil ve velikosti mezi malym a velkym iphonem je az nesmyslne vetsi oproti S7 a edge.

  článek: „Právě výdrž iPhonů na baterii je jednou z nejčastějších stížností, jelikož pouze pár zařízení vydrží fungovat bez nabíjení celý den. Například iPhone 6s musí většina náruživějších uživatelů nabíjet i 2× denně.“

  kubisv:
  „Kdyz vemete stejny androidy podle baterky tak vydrz je i polovicni.“

  ROFL vážně věříš tomu, že někdo s androidem, který má 1700mAh baterii musí nabíjet dvakrát denně?

  Je to přesně naopak, androidy ve vztahu ke kapacitě baterii vydrží mnohem déle než iPhony, jelikož androidy mají vícejádrové energeticky efektivní SoC, (stejné jako nový A10 Fusion)…

  Jistě že by Apple mohl osadit do iPhone baterii se stejnou kapacitou jako S7, pak by třeba vydržel takový iPhone jen o pár hodin méně než S7 s úsporným SoC a kvalitnějším displejem. Jenže Apple nikdy vyšší kapacitu baterie neosadí. Proč? Protože by tolik na ovečkách nevydělal. Silnější baterie by v nákladech Apple byla dejme tomu 2$, tj. 120 000 000USD každý rok ve prospěch Apple, když osadí mizernou kapacitu při stejné prodejní ceně iPhone.

  Místo toho Apple ovcím prodá hnusný gumový battery case za 99$ s výrobní cenou pod 5$

  Tady si nikdo do kapsy nelze, vsichni applisti vi co kupujou, proč to kupujou a za kolik to kupujou. Nikdo si nic nenalhava. Tady je to to, ze lidi kupujou to co jim vyhovuje. Kdyz budu bydlet na vesnici tak si nekoupim lambo ale jeepa … ale rozhodne nebudu nadavat na toho, co si koupil lambo, ze to je auto na hovno apod. … proste kazdej preferuje to, co mu vyhovuje. To, ze ty preferujes android telefony ti nikdo nebere tady. Nebyl tady jedinej hate clanek na tebe a tvuj nazor proc mas radsi android. Ale to co tady posledni dobou predvadis je uplne zbytecny. Tak jestli ti vyhovuje vic droid a jiny telefony, tak proč ne. Nikdo ti to nebere, ale necpi nam tady svoje „hejty“. My vime o čem je apple.

  Tou tvoji terminologií je iPhone 7 Skoda Octavia Greenline a Samsung S7 Edge Mercedes-Benz E500, abys rozuměl tomu rozdílu, ale je pravda, že iPhone, přestože je to průměrný mid end se nabízí za cenu Ferrari. No nekup to Octavia v dehtu na hlínách, ovce si mlaskaj za cenu Ferrari.

  OK! – Asi je to zbytečně promrhaný čas, protože Vy jste příliš zapálený do diskuzí, ale stejně mi to nedá a i já se Vám pokusím vysvětlit pár věcí. Myslím, že všichni gramotní lidé a je jedno zda jsou uživateli Androidu, nebo iOS – Apple iPhone, chcete-li, tedy gramotní lidé, si umí přečíst vybavenost daného zařízení. Dokonce jsem si jistý, že všichni dokáží porovnat výsledky svých, nabytých informací a proto se ptám Vás, zda není v tomto (minimálně v tomto kontextu) kontextu zbytečné dělat to, co děláte. My přece víme jaký dispej má iPhone a víme co má za baterii – dokonce víme i o tom, co nabízí Samsung atd atd …
  Nikdy nepochopím nikoho, kdo si koupí Android – NIKDY! Ale stejně tak, mnoho lidí nepochopí mě, že si koupím iPhone … Já ale vím, že si nekupuji pouze iPhone, vstupuji do světa, kde mám možnost využívat celý eko-systém -např. iMovie, iPhoto (to je pro mě jednoznačně nejdůležitější) FinalCut,GarageBand a mnoho dalších – víte o čem píšu? Navíc,většina aplikací které jsou v obou obchodech je pro iOS vyvýjena daleko dříve, než pro Android … Na co vám je potom baterka a čipy, když „stojíte na zastávce v dešti na samotě a čekáte, čekáte a ono nic nejede“ ???

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.