Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Je to chytrý chlapec…. Apple proměnil v něco ohavného, pokazil už skoro všechny produkty co mohl, intuitivnost a jednoduchost z produktů po jeho vedení úplně vymyzela, a teď si uvědomil že na to budou reagovat i akcie a samotný zájem o apple produkty, tak je nejlepší se svých akcií zbavit….

  Moje teorie…. příští iphone bude přelomový… možná se bude ještě jakštakš dobře prodávat, ale všechny následující iphony pujdou už s prodejem strmě dólu (pokud apple povede Tim)

  POZNÁMKA:
  pokud jsi ředitel gigantu a očekáváš vzrůst akcií, vzrůst zájmu o firmu, vrůst zájmu o produkty firmy === určitě nebudeš prodávat své akcie

  pokud jsi ředitel gigantu a jsi babral, tak přirozeně časem po tvém vedení očekáváš pokles akcií, pokles zájmu o firmu, pokles zájmu o produkty firmy === určitě začneš prodávat své akcie (dokud to jde)

  JAK JEDNODUCHÉ :-))
  (nebo že by snad Tim neměl na zaplacení hypotéky ?:DD, To asi ne, že?)

  Je nelegální manipulovat s akciemi na základě neveřejných informací, tudíž by měly jít tyto teorie stranou.

  Tyto teorie by měli jít právě do POPŘEDÍ.

  Navíc tato věta je pravda ale zároveň nesmysl… podle zákona pravda, podle reality nesmysl…. samozřejmě, že se Tim (při nákupu/prodeji akcií) rozhoduje také na základě informací, který ví jen on a nikdo jiný (né veřejnost).

  Samozřejmě že to na první pohled nevypadá úplně ideálně. Ale třeba to tak opravdu není… Osobně bych se tedy akcií zbavil, jelikož si myslím, že nad 105 už asi nebudou. Pokud vím, tak takovýto prodej akcií z pozice CEO se musí plánovat snad půl roku dopředu. Ale Cook zcela jistě ví, že víc už za ně asi nedostane.

  m.ripa tvrdim presne to iste…jeho celodennou ulohou je podpora LGBTI, vymyslanie duhovych remienkov a LGBTI smajlikov…to ako dlhodobo nemodernizovali MBPro, pri tolkych prachoch co maju je amaterizmus, HW iPhonu je s konkurenciou uz ne 1 generaciu, ale uz minimalne 2…ja stale pouzivam produkty este s ciac S.Jobsa…

  Mate tu nejaku cenzuru? Uz v minulosti som si vsimol, ze zmizla diskusia aj s clankom a teraz tiez nevidim ten clanok a diskusiu o tom, ako sa Tim Cook vyjadril k tej pokute pre Apple… Cenzuruje to MAJITEL? :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.