Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To je ten test u kterého výrobce tvrdí, že ve skutečnosti došlo k přenosu materiálu hrotu na pevnější sklo a k jeho rozleštění a zmizení má dojít „časem“?

  To je pěkná pitomost. Tak ho jakože nepoškrábu, ale stejně tam budu mít čáry s naneseným materiálem který nejde odstranit.
  To by se musel navíc taky tupit ten materiál. Navíc na to stačí mikroskop nebo nehet aby člověk poznal jestli jde o nános nebo vryp.
  Spíše to vypadá, že sklo je méně křehké, ale taky měně tvrdé.

  Nesmysl to není, když ti na parkovišti odře jedno auto druhé, někdy se přenese jen lak z jednoho vozu na druhý a odřený je jen jeden, ten druhý pak má na svém laku přenesený lak z odřenýho auta, ale jestli je to tenhle případ u GC5 to soudit nebudu. :-)

  Hypoteticky kdyby to sklo bylo opravdu tvrdší než ta sonda, tak by se sonda o sklo otupit měla.

  Lol to ako že všetko mäkšie na tom displeji zanechá stopy? Pekný nezmysel.

  Ako to, že tam nezanechal stopy aj najmäkší hrot?

  Ďalšie video je tiež dobré, pretože ten telefón vraj nieje vodotesný, ale len vodeodolný. To je pri tých všetkých šaškárňach s tým ako to vyhovuje IP68 dosť FAIL.

  To sa ale dalo čakať, už len to obmedzenie na 30 minút pod vodou je čudné, pretože špecifikácia o ničom takom nehovorí (teda aspoň som si nevšimol že by hovorila).

  Dolan: tu sa niekto vyzná…

  IP68 je certifikát vodeodolnosti, nikto nikdy nevravel že mobil je vodotesný. A špecifikácia hovorí o ponorení produktu do hĺbky 1.5m po dobu 30 minút.

  Ochrana krytom hovorí o vniknutí vody do zariadenia a číslica 8 znamená akokoľvek dlho (trvalé ponorenie).

  Dočasné ponorenie by charakterizovala číslica 7, aj tak sa tam ale nevraví o dobe ponorenia alebo hĺbke.

  btw.: predpokladám že Samsung k tomu žiadne potvrdenia o certifikácii nepribaľuje.

  Dává to do hloubky 10m, S7 je certifikovaná na hloubku 1.5m naproti tomu lifeproof pouzdro (nevím jak tohle), většina lifeproof bývá certifikována na 20-40m hloubky.
  http://goo.gl/8uAfWl

  Na to vzít si ho k moři nebo do bazénu by měl být Samsung odolný. Když si do toho nahrajete CyanogenMOD a zbavíte se TouchWiz, tak je to vynikající kus hardware.

  Nitr.Doubt: nesmysl nebo pitomost jsem to myslel z hlediska výmluvy výrobce. Protože je stejně špatně když tam budu mít rýhy jako kovoé čáry. Oboje poškodilo displej.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.