Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dobrý den Dane!
  Předem podotýkám – nechci si tady honit triko, nechci zesměšnit, nebo snížit hodnotu Vaší práce, ale odpusťte – tento článek je opravdu paskvil! Skáčete z tématu na téma, je to jak vykousané z nějaké prezentace a hlavně tam chybí jakýkoliv náznak šťavnatosti, toho marketingu, který budí v čitateli chuť zvednout zadek a jít si produkt koupit…

  Dovolím si tedy napsat to samé, třeba Vás to přinutí k zamyšlení a budete psát tyto články s větší rozvahou. Občas přidám do závorky i nějaké moudro, proč jsem to tak napsal.
  S přáním všeho dobrého Boris St.

  IPAD JAKO IDEÁLNÍ SPOLEČNÍK NA CESTOVÁNÍ (zařízení může být i nápravné, kdežto někdo/něco co je společníkem navozuje příjemný pocit stráveného času)

  Cestování. Letní cesty za poznáním a dobrodružstvím. Pracovní cesty. Ale i třeba dlouhé přesuny z bodu A do bodu B, to jsou okamžiky, kdy mnozí z vás vezmou do rukou knížku svého oblíbeného autora, někteří šrotí v cestovním čase skripta ke zkouškám, ale někteří by rádi využili čas třeba k tvůrčí činnosti, nebo minimálně k vyřízení elektronické korespondence, či sledování obsahu na internetu.

  Každý má dnes již v kapse moderní chytrý telefon, ale přeci jen, vetší displej je lépe čitelný a díky vhodně zvolenému příslušenství nabízí nejen vyšší komfort obsluhy, ale i větší tvořivý potenciál. A pokud vás unavuje vláčet stále dokola svůj notebook, stále hledat možnost dobíjení baterie a čekat na přechod systému do stavu hybernace před uklizením zpět do batohu, či tašky, pak je tu možná zařízení, které vám tyto nesnáze vymaže ze života. A takovým zařízením je právě iPAD! (po úvodu, u kterého se čitatel lehce zasní, mu zkazíte radost tím, že mu připomenete jeho trampoty s firemní notesem od HP, či Lenova, s všemožně nakopnutým systémem Widle 123 a nemotorným touchpadem. V tu chvíli se dostává do varu a čeká na řešení – přichází vaše chvíle)

  iPAD je tu s námi již neuvěřitelných 6 let a za tu dobu ušel obrovský kus cesty. (ujistíte zákazníka, že se jedná o vyzkoušený, stabilní a kvalitní produkt). Nejen že se technologicky posunul, ale zmenšil se, pak se i zvětšil a nakonec se ustálil na třech modelových liniích, které bohatě pokryjí potřeby jak cestovatelů náhodných, tak digitálních nomádů. Pokud totiž potřebujete na cestách jen konzumovat obsah a mít kamaráda na ukrácení času téměř kapesního, padne vaše volba na iPAD Mini. Ale nebojte se, jeho výkon nijak zvlášť nepokulhává za klasickým 9.7“ iPADem Air2, jen se jeho RETINA displej vtěsnal do úhlopříčky 7.9“ a odnesete ho v klidu v boční kapse vašich kraťasů. Pokud však potřebujete třeba odpovídat na e-maily, nebo psát, bude pro vás iPAD Air 2 lepší volbou nejen kvůli větší zobrazovací ploše, ale i kvůli možnosti připojit BT klávesnici XYZ (další možnost na promo modelu), která vám umožní psaní ve vašem obvyklém tempu. (nemůžete přece nikomu napsat, že bude „bleskově psát“, když i na velké klávesnici datluje všemi čtyřmi prsty! )

  Pokud si však potrpíte na komfort, výkon a jste kreativně založeni (poňoukáte, protože každý si o sobě myslí to nejlepší!), pak je vaší volbou jednoznačně iPAD Pro! (vykřičník, znamená: bez toho nemůžete žít! ). iPAD Pro dostanete ve dvou velikostech, 9.7 a 12.9“ a jeho výkon je opravdu dechberoucí. Zejména pro kreslíře, grafiky a fotografy na cestách je určen jeden z nejužitečnějších nástrojů doplňujících iPAD Pro a tím je Apple Pencil. V designu Apple, s komfortem obyčejné tužky, rýsovacího pera, či retušovacího štětce.

  A pokud stále váháte, nebo se ostýcháte, vyzkoušejte služeb prodejny AppleTRH.cz Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že ochota a znalosti tamního personálu vás zbaví jakéhokoliv stresu, či nepříjemného pocitu z nakupování. (samozřejmě, tady dáváte všanc své jméno, tak si musíte být 101% jistý, že tam nestojí nějaký znuděný podavač, ale nadšený a ochotný prodavač)

  Pardon! Samozřejmě! Jako vážený zákazník očekáváte vždycky něco extra a i my vám máme co nabídnout!
  iPAD Air 2 v 16GB variantě (zde je třeba připsat, že v cellular variantě, a hlavně, že se jedná o použité zboží – jinak uvádíte zákazníka v omyl a to už zavání průserem!) u nás najdete pod deset tisíc korun!
  Tak už jste se rozhodli? Těšíme se na vaši návštěvu!

Vložte vlastní komentář

celý text