Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Apple iCloud Fotoknižnica s funkciou dynamickej optimalizácie úložiska to robí AUTOMATICKY. A mimochodom, v ktorej časti reklamy si Google uťahuje z nízkej kapacity iPhonov? Inak musím povedať že super reklama, pripadá mi ako od applu keby nebolo nakonci google logo…

  Pouzivam a doporucuju. Vyborny je vyhledavani fotek podle veci co na nich jsou. Nekde sem slysel ze ios 10 tohle bude umet taky. Na druhou stranu google o me vi uz uplne vsechno a z toho uz takovou radost nemam.

  Marku me zabirala i 4gb ale po synchronizaci (podle rychlosti pripojeni- me to trvalo 4dny)) se to ustalilo na 500mb
  Mam tam nahledy 15000 fotek a videii.

  Co mi vadí na Google Photos je to, že neukládají informaci, kde byla daná fotka zachycená (sice drobnost), ale neškodilo kdyby ta aplikace si vytáhla info z fotky, kde byla zachycená a pak, když jí někdo zpět nahraje do Fotek v iOS, tak to tam bylo napsané.

  jaahoo – až na to že iPhone má iné „informačné okno“ – a to Ti môže ukázať bez ohľadu na kapacitu iPhonu – či máš 16 alebo 128 GB takže áno robia si srandu z iPhonov (nepriamo) ale skôr z nevedomosti používateľov ktorí nevyužívajú dynamickú optimalizáciu iCloud fotoknižnice… Tam potom môžeš nafotiť aj 1TB materiálu so 16GB iPhonom keď si platíš Cloud. Akože reklama sa mi lúbi len škoda že nakonci nie je iPhone a logo  :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.