Zavřít reklamu

samsung-logo
Samsung včera odpoledne představil svou novou vlajkovou loď v segmentu velkých telefonů. Samsung Galaxy Note 7 se zdá být velice povedeným zařízením a na tomto příkladu je jasně vidět, jak je momentálně korejský konkurent Applu na koni. Zejména co se týče technologií, kdy nový Note 7 obsahuje prakticky vše, co se dnes v high-endových telefonech dá najít. Nadcházející iPhone 7 (6SE) Plus to bude mít sakra těžké. Nebyl by to ale Samsung, kdyby si do Applu nerýpl a také se tak stalo. Během představení si marketingový viceprezident lehce rýpnul do chystaného iPhonu, který by měl spatřit světlo světa za pár týdnů. 

Note 7 je skutečnou vlajkovou lodí a má vše, na co si vzpomenete. Superkvalitní displej, nejlepší možnou konektivitu, čtečku otisků prstů, skener duhovky pro odemčení telefonu (který by mohl nabídnout i iPhone, ale až příští rok), nejvýkonnější hardware, voděodolnost a tak by se dalo pokračovat dále. A jak během představení neopomněl viceprezident marketingu zmínit, Note 7 přichází také s 3,5mm konektorem. Na rozdíl od někoho jiného…

Justin Denison to jen tak nenápadně poznamenal, ale všem v sále bylo jasné, kam tím míří. Na reakci se můžete podívat ve videu pod článkem. Apple u nových modelů podle všeho 3,5mm konektor nenabídne a mobilní trh čeká další „revoluce“. Uchytí se tento nápad nebo Apple narazí? Odpověď na tuto otázku budeme vědět v následujících měsících a sám jsem osobně velmi zvědavý, jak se Applu tato strategie vyplatí, nebo zda-li se naopak vymstí.

Zdroj: Macrumors

Související články

Dnes nejčtenější

.