Zavřít reklamu

watchos 3 icon lsa

Apple na červnové WWDC představil novou verzi operačního systému watchOS 3, který je určen pro chytré hodinky Apple Watch. Ihned po skončení konference, mohli vývojáři, kteří mají speciální Developer Account stáhnout první beta verzi zmiňovaného operačního systému, který přináší řadu novinek. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že první beta verze byla skutečně velice svižná a rychlost hodinek, respektive načítání aplikací je skutečně blesková. Apple Watch dostaly nový Dock, Control Center nebo dokonce SOS tlačítko, pomocí kterého můžete přivolat pomoc v případě nouze.

Apple minulý týden představil veřejné beta verze iOS 10 a macOS Sierra, které si může stáhnout opravdu každý. Někteří očekávali, že Apple představí i veřejnou beta verzi operačního systému pro hodinky, ale nakonec se tak nestalo, přesto existuje způsob, díky kterému můžete nainstalovat watchOS 3 i bez vývojářského účtu. Instalace je poněkud složitější a každý se do ni pouští na vlastní riziko.

Nejprve musíme nainstalovat beta verzi operačního systému iOS 10. Jak nainstalovat beta verzi zjistíte zde. Po nainstalování beta verze se ujistěte, že máte hodinky nabité na více než 50% a iPhone je připojený k Wi-Fi síti. Poté musíte v Safari na všem iPhonu otevřít tento odkaz. Po kliknutí na odkaz se otevře tabulka, ve které vybereme, že chceme profil nainstalovat do hodinek Apple Watch. Po nainstalování profilu zapneme aplikaci Watch a půjdeme do Obecné -> Aktualizace softwaru, kde se nám ukáže beta verze operačního systému watchOS 3. Stačí pouze kliknout na Stáhnout a instalovat. Tím je vše hotovo, stahování a instalování může několik desítek minut trvat.

watchos 3 fb

Dnes nejčtenější

.