Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zatím iTunes Store rušit není na místě. Je stále spousta hudby, která ve storu je, ale v Apple Music ne. Není mi jasné proč, ale je jí překvapivě hodně, hlavně té ne úplně nejnovější.

  Ruku na srdce, minulý týždeň. Tak ako týzdeň predtým a predtým. Kupujem skladby ktoré sa mi páčia a aj album keď za to stojí. Tomu streamovaniu nerozumiem veľmi. Aj tak ± počúvam to isté a aby som mohol počúvať dokolecka to iste tak za to budem platiť. Preplatím to X krát ako ked si to kúpim raz. Ked sa zruší predplatné, tak bývalý odberateľ nemá nič… Rozumiem že pre toho co to poskytuje je to samozrejme model výhodný. Na druhú stranu od T-Mobile mám deezer zadarmo, takze ked treba „použijem“ ten, ked sa montovať ale páci, kúpim si to v iTunes Store nakoniec.

  Taky jsem koupil asi pred tydnem a předtím taky.
  Pokud někdy zruší iTunes Store, buď budu kupovat klasicky CD/DVD a natahovat vlastnoručně, nebo se rozhodnu pro stream, ale na truc cokoli kromě Apple Music, abych se pomstil. :)

  Já teda doufám, že se nic takového nestane, už kvůli tomu, že by šli proti tomu, co udělal Jobs, také tam vždy nenajdete to co je v Apple Music…
  nehledě na to, streamovací služby jsou velmi, ale opravdu velmi nespolehlivé. Sám si sice platím Spotify, ale mám kolikrát chuť to předplatné zrušit, nebo od vedení žádat kompenzaci za ty hovadiny, co tam prováděj. Ať už mluvím o nepřehlodnosti, kdy mi do vlastních playlistů cpou alba, ze kterých si ty playlisty skládám….

  Ale co mě u takového Spotify opravdu vytáčí je to, že jednou publikovaná skladba tam není 100% zaručena navždy. Kupříkladu loni mi ze seznamu zmizel soundtrack k Avatarovi, nebyl k dohledání, ale po nějakých 4 měsících se zase objevil. Nedávno pro změnu stejným způsobem zmizel soundtrack od Hanze Zimmera k Angels and Demons a také mi zmizel soundtrack k Terminátorovi.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.