Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Doporučuji za levnější peníz objektivy Aukey Wide Angle a 2x Telephoto z Aliexpressu (mám zatím jen ten Wide Angle). Za necelých 20$ mi přišel super objektiv (zabere o 50% více prostoru se skoro žádným rozmazáním na krajích), k tomu obal na iP 6 Plus kam se objektiv lehce našroubuje, klipsna pro ostatní telefony a útěrka s pouzdrem.
  Jinak nejlepší co existují tak jsou Moment objektivy, akorát 100$ za každý.

  Recenze Honzy Rybáře čtu moc rád, většinou se shodují s mými postřehy a má podobné preference jako já.

  Je trochu škoda, že se Vám nepovedlo udělat srovnání s Olloclip, myslím, že Alza je má v Holešovicích ve vytríně, neměl by být problém je na pár dní nechat zapůjčit.

  DSC-QX100 má 1″ chip, to není vůbec špatný.
  DSC-QX30 má 1/2.3″, mám mobil se zcela totožným chipem jako je v tomto objektivu, sice tohle má lepší optiku a fotí velice pěkně na tu velikost chipu, ale nefotí o tolik lépe než můj telefon se stejným chipem, menší optikou a safírovým krycím sklíčkem. Než kupovat tuhle variantu, je výhodnější vybrat nějaký telefon se stejným sensorem, který má daleko lepší fotografické možnosti než iPhone 6S.

  Ze všech těhle fotoaparátů k iPhone nebo jakéhokoliv jinému telefonu se podle mě cenou i dosahovanými výsledky vyplatí SONY ILCE-QX1 s APS-C chipem, k tomu pevné sklo se širokým ohniskem.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější