Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  V dnešní době vysokých, či neomezených, datových limitů a téměř 100% síťového pokrytí v zemi, dává většina lidí přednost streamované hudbě, na rozdíl od té uložené v paměti telefonu.

  Tak tahle věta mě fakt pobavila. Co z toho je v CZ reálné???

  Obojí? Neomezený tarif se dá s trochou dobré vůle u operátora „vyžebrat“. A dostačující pokrytí je snad všude mimo vyloženě hraniční oblasti (alespoň z mojí osobní zkušenosti).

  @Dominik Zuna: chtěl bych vidět u kterého z těch tří zlodějů bys „vyžebral“ neomezený FUP, protože takový možnosti nemají ani firemní zákazníci. A kdyby „čistě teoreticky náhodou“ tak věř, že alespoň v téhle zemi by se takový vytěžování linky netolerovalo. Nehledě na to, že tady streamování hudby stejně nejede tak jako jinde.. A když už jsme u pokrytí – třeba já, jakmile vyjedu z Prahy jakýmkoliv směrem tak se běžně LTE mění na 3G ve kterém, světě div se, dnes otevřu málo kterou stránku díky tomu jak se dneska navrhuje..

  Já mám tarif 1GB na měsíc a se Spotify na 3G naprosto v pohodě. Takže nevím, co tu řešíte, ale pokud potřebujete LTE a neomezený tarif, tak to určitě není kvůli streamované hudbě. :-)

  V rámci firemního tarifu máme za 99Kč měsíčně 3 GB dat, takže nic jiného než stream nejedu :-) A případně si člověk muže hudbu uložit na WIFI do telefonu…

  mám 1,5GB za 60,-; 3GB za 90,- atd…používám základ, nikdy jsem nepřešvihnul, IP 6 – nonstop online, jo zakázal jsem aktualizaci appstore a youtube na datech :D

  Éčko je naprd, ale že by někdo neotevřel stránku na 3G? To bude asi chyby jinde. S iPadem je 3G skoro všude s iPhonem je to trošku horší. Zisk antén a malá propustnost je znát obvzlášť až zruší část plastových pruhů v zadní části.

  Já bych si dovolil reagovat na téma článku :-)
  Používal jsem placenou verzi Spotify a přešel na Apple Music. Na Spotify nebyla spousta desek. Například od Led Zeppelin. Jakmile Apple spustil svoji službu, náhle se tam objevily. Nicméně zůstávám u AM, protože je levnější. Rodinný účet využíváme tři a stojí nás 8,99 EUR. U Spotify by nás to vyšlo na 11,99 EUR.

  Keď sme pri tých cenách, je treba pripomenúť, že Spotify je výhodné si predplatiť na ich stránkach spotify.com. Je to myslím o 2-3 € lacnejšie, než cez appstore.

  Tomkv: Rodinný účet pre troch stojí fakt 11.99. Ale keďže sú neustále v strate tak to lacnejšie asi nebude.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější