Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  danielcerny: Zdravím, měníte pouze region nikoliv jazyk iPhonu. Pokud tedy změníte pouze region na Spojené státy, iPhone budete mít v češtině. Pokud zpět změníte region na Českou republiku, přijdete i o aplikaci News.

  danielcerny: z vlastní zkušenosti vím, že pokud si nastavíte v Apple news nějaká témata nebo stránky a pak změníte region zpět na ČR tak vám News zůstane (alespoň to takhle bylo v dřívější verzi iOS 9)

  Buď jsem přehlédl, nebo tam chybí ještě jeden docela zásadní trik:

  Když přitlačíte prst kdekoliv na levém okraji/konci displeje a posunete jím do poloviny displeje, tak se zobrazí seznam spuštěných aplikací neboli multitasking. Když jím projedete ne do poloviny, ale přes celý displej, tak se vrátíte zpět přímo do předchozí aplikace. Používám to pořád a je to lepší, než 2x mačkat home-button.

  Nevím jak je to u starších iPhonů, toto mám odzkoušeno u 6s, kde na to má očividně vliv intenzita zmáčknutí (3D Touch).

  K tej aplikácií news. Táto aplikácia sa mi objavila na ploche po jednej aktualizácii iosu a odvtedy ju tam mám ale vôbec ju nevyužívam. Raz som ju len tak skúšal a to bolo všetko.

  Ahoj, prosím o radu k triku 31.
  Bohužel již delší dobu můžu zprávu podrzenim mikrofonku nahrávat, ne diktovat psaní, což by mi vyhovovalo daleko víc. Dříve to fungovalo, teď jen opravdu se odešle jako audio zpráva.
  Díky za případné rady.
  Cukero iP6

  54 – nedávno tu byl článek o tom, že přímo někdo z applu odepsal, že vypínaní aplikací z multitaskingu je zbytečné, protože v tu dobu spí a neberou nic.
  99 – ekvalizér je věc k ničemu, písnička byla nějak nahraná a tím, že se dá ekvalizér, ji to akorát tak změní.

  Goood: K tomu 54. triku – Je tam napsané, že byste měli vypínat jen aplikace, jako je navigace a podobně, které běží na pozadí a aktualizují se neustále. Obzvláště navigace dost žere. Často používané aplikace by se vypínat neměli, je to zbytečné, ale velká většina uživatelů to dělá.

  „ekvalizér je věc k ničemu, písnička byla nějak nahraná a tím, že se dá ekvalizér, ji to akorát tak změní“ ROFL

  Písnička byla nahraná ve studiu na kvalitní aparatuře a mixována na sestavě s specifickým zvukem, který se dost liší od běžných consumer repro, věží, sluchátek…

  Nejen že na aparatuře na které byla zmixována ji nikdo následně neposlouchá, tak každé bedny nebo sluchátka hrají odlišně a mají různé podání zvuku.

  Proto se dá pomocí euqualizeru vytáhnout i že slabších beden nebo sluchátek lepší zvuk.

  Taky záleží na tom, co posloucháš za hudbu, pokud se tvůj poslech hudby skládá z Evropy 2, rádia Impuls a Frekvence 1…Není co řešit. :)

  „Proto se dá pomocí euqualizeru vytáhnout i že slabších beden nebo sluchátek lepší zvuk.“
  Alebo uplne posrat zvuk a je jedno ci je reprodukcne zariadenie kvalitne alebo nekvalitne.
  Ja mam equalizer vypnuty, lebo sa mi s nim nechce sachovat pri kazdej skladbe = kazdej skladbe vyhovuje ine nastavenie EQ.

  Zdravím , to video ani ten návod na vyzvánění nesouhlasí s aktuálním aplikací (v pravém rohu není znaménko + atd) takže podle návodu to nejde. Nemohl by to někdo aktualizovat ? Díky

  Nevim jestli jsem to prehlidl, ale chybi mi tady diktování hlasové sms v češtině tak, že když si najedete na imessage a zvednete telefon jakobyste chtěli volat, tak se zapne diktování a můžete nadiktovat hlasovou zprávu, která se pak pošle, když telefon zase dáte od ucha. To samé platí pro přečtení. Když vám někdo pošle hlasovou zprávu, tak nemusíte mačkat „play“ ale jen zvednete telefon, jako ze chcete volat a vám se pustí primo do ucha z reproduktoru :o).

  Položka 46 je celkem srandovně pojmenována. To že je rychlé volání? Gesto vlevo-klik na ikonu-klik na ikonu telefonu-klik na tel číslo. No to mohli vymyslet jen v Applu. Androud má daleko rychlejší a intuitivnější rychlé volání či psaní SMS. Tohle jediný mě točí.

  Zdravím sice se můj dotaz netýká článku ale koukám že je tu spoustu zkušených jablíčkářů 🙂 poslední dobou mám problém že při hovorech si často tváří vypnu mikrofón nebo zkratka mačkám kraviny dá se nastavit že se iphone při hovoru zamkne ?? Dost by mi to pomohlo 😔.. nebo klidne beru i jiné rady jak stim neco udelat ….

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.