Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Majdy: dobrá práce. Obvykle mě koncepty vytáčí řadou cool nesmyslů, jako je displej od kraje do kraje, tloušťka 3 mm a podobně. Jediné, co se mi u tvého konceptu nelíbí jsou sluchátka, která by byla nepraktická. Baterie posune těžiště ven z ucha, díky tomu budou špatně držet a budou vypadávat. Když vypadnou, tak občas vypadnou v tak „šikovné“ chvíli, že jim často uživatel bude moci akorát udělat pápá.

  Ďakujem za názory.

  Zabak: slúchadlá sú naozaj maličké zariadenie, baterka je naozaj malá a jej hmotnosť zanedbateľná, malo by to byť vyvážené. Navyše ich tvar by mal vnútornou stranou opierať o vonkajšok ucha, čo by ich malo stabilizovať.
  Každopádne časom mám v pláne vytlačiť 3D model a skúsim ho vyskladať tak aby som simuloval približnú reálnu hmotnosť komponentov.

  3nterprise: myslím že nie, no môj zámer bol poukázať na to, ako by mohol byť iPhone lepším a zmysluplnejším zariadením čo sa týka jeho existencii pri zachovaní inovácií.
  V skutočnosti koncept nieje založený na žiadných rumoroch, a teda len na mojej predstavivosti a je dôsledkom prirodzeného dizajnového procesu… Model iPhonu bol dokončený na začiatku decembra, kedy ešte žiadne rumory o iPhone 7 neboli.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější