Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  „…bylo možné se přes uzamčenou obrazovku dostat k některým uživatelovo citlivým datům v iPhonu.“

  To slovo uživatelovo a ještě v tomhle patvaru je tam proč? :-D

  Hm, a co takto urobit video s iPhonom na ktorom je nastavena slovencina. Bud nemam ten spravny emericky akcent, alebo Siri moze ist fajcit handry, ked je nastavena slovencina.

  Hezký den přeji diskutujícím i redakci, včera mi spolužák z Pardubic poslal fotky fake iPhone 6S za pár šupů s Androidem, prý ho koupil za litr. Na Aukru jsou za víc, lze je objednat i přímo z Číny ve třech výkonových variantách (tím nikomu nedělám reklamu) myslel jsem si, že fake iPhone jsou jen samý s****y, ale překvapila mě docela pěkná kvalita, je fakt z hliníku, nutno upozornit, že třeba blesk není dvoutónový ve skutečnosti je vevnitř jen jedna dioda překrýtá plastem.

  Proč srovnání uvádím… často jsou plné diskuze hatů o tom jak je android zasekaný a laguje, našel jsem pěknou recenzi na YT, kde je vidět, že android je stejně plynulý i na hw s polovičním výkonem (psal jsem tu kdysi o Open Dott lowendu z Tesca s čistým droidem a velice dobrým výkonem). Na YT jsou i videa s teardown fake iPhone a je fakt obrobený hliník.

  http://youtu.be/95tWZZi2tJY

  Daniel Pražák:

  K některým uživatelovým citlivým datům.
  K některému uživatelově citlivému datu.

  Sklonit slovo citlivý není problém, proč je to problém u slova uživatelův?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější