Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    „Speciální multi-clony jsou také mnohem menší než fotoaparáty s takzvanou single clonou “ – tak to nemám ani tušenie co to je.

    Čo sa týka kvality foto z mobilu a zrkadlovky, pár rokov dozadu bola fotka z mobilu kvalitatívne vzdialená od DSLR 1km, dnes je to už len 1000m.

    Jozko přesně tak. Oni se totiž zlepšují i DSLR což asi někdo nechápe. A zákony fyziky taky nikdo neočůrá s pohledu optiky, ale i tak je na foto z mobilu už slušný pohled a mnohdy je mobil použitelnější.

    Můj názor/nápad co Apple možná plánuje: Jak víte v současné době hodně frčí VR brýle. Apple je sice nemá a podle mě si je možná ani vyrábět nebude. Každopádně technologie duálního fotoaparátu umožní nátáčet právě 3D videa. A i mnohem víc. Pokud by se Applu podařilo spojit duální fotoaparát a VR brýle, mohl by živě přenášet to co telefon vidí před s sebou přímo do VR brýlí. Ptáte se k čemu by to bylo? Představte si, že by jste si do prostoru místnosti mohli třeba promítnout nábytek nebo technologické kontrukce. Je to jen můj nápad využití. Třeba to zatím napadlo jen mne, každopádně mi to přijde velmi zajímavé.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.