Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Ono designový změny by dělat sly. Já například bych uvítal zmenšení rámečků. Nad a pod homebuttonem je místa opravdu hodně a rámečky na krajích by se také dali změnšit o při zachování místa na palce a pohodlné držení tabletu. Další věci co bych uvítal by byli zapblené hrany tak jak je tomu na 6kových iphonech. Při delším držení a opření ruky se ostré hrany stávají nepohodlnými. Ten samý problém mám při práci se stylusem. Ruka mi prostě drhne o ostré hrany. Osobně nechápu proč s touto změnou apple otálí když si přičteme že by bylo docíleno i designovější sjednocenosti portfolia.

    Apple predstavil tento rok iPhone 5s a iPad Air2, zlevnil Apple Watch a pridal pasky a ruzove barvy. Bohuzel, neni jiz April.
    Divat se na keynote byla dost tragedie.

    Já tedy kreslím, ale stejně do téhle verze Pro nepůjdu, protože za tu cenu mělo být u toho i to pero a možná i klávesnice nebo volba. Jinak mi to nedává smysl. A bez pera půjde každej do Airu 2. Jestli chtěli postrčit iPad v prodejnosti tak tudy cesta nevede, ale zaplať bůh, že se z toho stává plnohodnotnější počítač. A tím nemyslím podle mě zbytečnou klávesnici :)

    Taky mě nedává smysl cena. Je to přeci jen ipad air 3, nahrazujíci air2 v portfoliu. Neustále čteme o klesajícím trhu s tablety, jak se Apple tomuto faktu chce postavit, jak mu čelit. Oni přitom nechají Air 2 ve stejné ceně a Ipad Pro ještě vyšší…Ta tam je filosofie slevňování starších produktů, mnohdy poslední impuls pro kupujícího, co nepotřebuje ten nejnovější produkt. Pokud budeme zase číst zprávu o stagnujícím odbytu Ipadu, toto bude jedna z jeho příčin.

Vložte vlastní komentář

celý text