Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Skôr ako tu začnete všetci hejtovať skúste si vygoogliť ako vyzeral htc one M7 najmä zo zadnej strany a porovnajte ho s iphonom6. Zistíte že to vlaste iphone 6 sa podobá dizajnovo na HTC. podotýkam že One M7 bol predstavený o rok skôr ako ip6.Dizajn tohto nového htc je skôr iba trocha upravený dizajn one M7.

  Je to tak ako píše Nostradamus…
  Osobne ale nerozumiem, tým nekonečným doťahovačkám. Každý telefón sa viac či menej podobá na iný telefón. Tak aké kopírovanie? Alebo chcete aby niekto prišiel s guľatým telefónom aby bol originálny?

  V dnešní době už skoro nejde udělat telefon takovej, aby se nepodobal jinému…. zepředu obzvlášť…. černá/bílá placka s displejem, kamerkou a tlačítkem… jak to udělat neobvykle? :-o leda by ste udělali tlačítko do trojúhelníku a displej do kolečka…

  ak niekto tvrdí že ip6 sa ani trocha nepodobá na htc one M7 tak je buď to slepý alebo úplný apple fanatik. Sám apple si priznal že sa „išpiroval“ dizajnom One M7.
  Ak niekto napodobní niečo od applu tak kradne a kopíruje ale ak niečo také urobí apple tak to už nieje krádež a kopírovanie ale „išpirovanie sa“.
  Ono keď už sa to tak vezme tak tento nový mobil od HTC sa podobá na iphone iba v tom že má tvar obdľžnika. Fotoaparát má iný tvar a aj umiestnenie takisto aj blesk, na prednej strane je domovské tlačítko obdĺžnikového tvaru predná kamera je na opačnej strane a je väčšia a horný reproduktor je širší a má pod sebou diodu. Myslím že kopírovanie znamená že daný produkt sa dokonale podobá na iný v tomto prípade je podobný iba tvar zariadenia. Nadpis je teda zavádzajúci a presne by mal znieť že nový model od HTC sa podobá na iphone 6.

  Edur :
  Apple ani tak nie skôr ľudia ktorý ho uznávajú ako modlu a popierajú čokoľvek čo ho nejako usvedčuje z toho čo robia všetci.
  Pavol Donko:
  Inšpirovanie je spomenuté aj v článku vyššie.

  Ak je to taká strašná kópia iphonu kľudne môžte napísať v com presne okopiroval iphone. Ja vidím podobnosť iba v obdlznikovom tvare. Ale ten majú všetci výrobcovia

  nostradamus proto chodíš na fanweb Applu a všem se tu svoji pravdu už roky snažíš vysvětlovat pomocí značné fabulace. Takový malý človíček, tak trochu typický Slovák.

  nostradamus: „Pravda byla na obou stranách, jelikož Apple se skutečně při navrhování iPhonu 6 inspiroval u HTC a převzal design pruhů na zadní straně, které slouží pro antény.“
  Takže osobný názor Daniela Pražáka je od teraz priznanie Applu? Zaujímavé :D
  Majdy to zhrnul výborne :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.