Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Možná něco nechápu, ale… není to náhodou modré světlo z barevného spektra, ze kterého se světlo skládá, které vadí usínání a spánku? Nikoliv intenzita jasu. Nejde tedy ani o bílou a o pocity z ní, ani o šetření očí, což je taky dobrá kravina (viz úvod a bod 1.), ale o vyplavování hormonů, které modré světlo ovlivňuje.
  LSA je můj nejčtenější server o Apple. Třeba i z důvodu relevance informací, které se tu píší. Tohle je ale pro mé vnímání příliš přes čáru. Tolik nesmyslů v jednom odstavci jsem v LSA ještě nezažil. Zkuste si vygooglit, z čeho se principiálně skládá světlo. Co to je. Zřejmě se dočtete něco o vlnění a barevném spektru. Pak něco o diodách a trochu o hormonech. Pro sichr i  něco o „šetření“ očí. Spojte to dohromady a PROSÍM, omezte se na názory, pokud neznáte fakta.

  Za sebe bych přivítal možnost nastavitelného upozornění na zmeškaný hovor, případně i sms. Takto vždy, když se vrátím k iphonu ho musím probouzet, abych zjistil, zda jsem nezmeškal nějaký hovor či sms. Tohle mi chybí po přechodu z androiudu asi nejvíc :-(

  Super, kde to můžu stáhnout, beru to všema deseti :-D né fakt, některý ty vychytávky jsou fakt super, obzvlášť sledování zmenšené obrazovky na pozadí… vždyť to bylo už v době, kdy sem měl jako čerstvou novinku Samsung Galaxy S3, což bylo v roce myslím 2012…
  Více vychytaný 3D Touch je podle mě naprostá jistota, že se vylepší…
  Ale hodně povedené video, rád bych v iOS 10 vše z videa :-)

  LDjNEO: rodičovský dohled :-D Pokud svým dětem nedůvěřujete, tak je zaregistrujte pod Vaše Apple ID, čímž zamezíte stahování aplikací bez vašeho souhlasu (samozřejmě je potřeba hlídat, aby si nezaložili svoje :-p), zapněte Find My iPhone a dětičky budou jako ve vězení :-)

  Nebo pořídit obyčejný telefon, protože iPhone dětem do rukou nepatří :-)

  Petr ERT Uchytil: Já jen řekl, že pokud má člověk děti ve věku, kdy je třeba hlídat co si píše a kde si píše a co sleduje na internetu, tak si myslím, že je dobré přizpůsobit k tomu i zařízení. Děti v „hlídacím věku můžou být jak staré? 6-13? Starší děti už jsou myslím rozumné dost. Tak si nemyslím, že by dítě ve věku 6-13 potřebovalo telefon za 25 000.

  To zmenšení pro „ovládání jednou rukou“ je naprostý nesmysl, malý text na velkém telefonu a tím pádem všechna tlačítka, tuhle funkci si nechtě na Androidu, tam sou sračky populární. Zkoušel sem to na galaxy S6 a málem sem se potrojčil.

  Nejvíc mi asi chybí zapnutí a vypnutí dat v control centru, lehčí multitasking pro iPhone by taktéž nebyl na škodu, další funkce do 3d touch a konečně Siri ta omezenost pro ČR už mi opravdu vadí… A posílání hudby přes bt? Myslím si že tohle už nehrozí když žijeme v době Apple music, deezeru, youtubu a spotify.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější