Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pokud se to od iPhone 6 nezměnilo, tak v celé evropské unii stál iPhone bez daně z přidané hodnoty, kterou máme jednu z nejvyšších, stejně.

  Dobrý den, omlouvám se tmě to sem nepatří ale nevím kam jinam napsat…
  Mam menší problem s úložištěm na iPhonu…
  Mam např. staženou aplikaci Facebook ta zabírá +-90Mb ale mě dokumenty a data zabírají 300Mb a to je u více aplikaci, řešil jsem to tak že jsem aplikaci odinstaloval a zase nainstalovat…je nějaký jiný zbůsob jak toto řešit a nejlépe ukládání zabránit nebo minimalizovat ?
  Jeste jednou se omlouvám že píši sem…

  Musel som za zasmiať, že za vysokú cenu môže aj to, že z každého iPhonu platí Apple dane… Zrovna táto položka vyzerá ako úplne zanedbateľná (ak nehovoríme o DPH).

  Predpokladám že sú to ceny za iPhone 6s 16Gb to potom nechcem ani vedieť čo stojí v Turecku iPhone 6s+ 128Gb predpokladám že okolo 1600$ a to som možno napísal málo… Pekne veľký rozdiel… Tam by som si teda iMac kupovať nechcel… Na druhu stranu majú tam asi aj iné príjmy…

  iPhone v SAE nemusí umět imessage a FaceTime.

  Tamější král Abd Alláh bin Abd al-Azíz tyhle služby nechal zabanovat aby si jeho královny nemohli posílat zprávy, čest jeho památce.

  „Královna: přes 30 manželek“
  „Potomci: více než 40 dětí“

  nitro.doubt: Pokud zmenite region na CZ nebo USA, UK, tak nebudete mit problem. Aplikace se vam zfunkcni azacnou pracovat normalne. Apple nektere vezi do telefonu nainstaluje a az lokalne je vypne. V SAE neni specialni iOS, jen specialni nastaveni. Je to podobne jako s Apple Pay. Stejny telefon, prepnete na UK, prihlasite se s UK apple Id a pak uz staci jen zadat UK nebo mezinarodni platebni karty a jedete.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.