Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dôvod prečo telefón vďaka púzdru nemá dvojnásobnú kapacitu je úplne jednoduchý a ten kto pozná ako to principiálne funguje tak aj logický. Vždy pri preposielani energie nastávajú straty, tj. Nikdy neprenesiete energiu 1:1. Napr. aj dnešné pc zdroje majú efektívnosť na úrovni cca 85%. Pri nabíjaní je to podobne. Zo zdroja (je jedno či sieť 220, alebo iný akumulátor ako v tomto prípade case) sa odčerpá viac energie ako je výsledná kapacita. Je to dané technologicky. Ak by sme chceli dobiť 1700mah batériu, odhadujem že zdroj by musel mať okolo +-2200mah

  Tento obal je pre ľudí ktorí nenosia bežne žiaden obal. Idú na výlet či už pešo, bikom… tak si ho jednoducho nasadia a nielen že to telefón ochráni ale mu zabezpečia viac energie. Cenovo keď si človek pozrie konkurenciu tak zistí že Apple za veľmi podobnú cenu ponúka jednoduchšiu manipuláciu, lightning konektor(netreba nosiť 2 rôzne káble) a integráciu do systému.
  Dizajnovo mi to až také zlé nepríde hlavne ak je telefón batohu.

  Ano taky Mophie Jujce Air stoji rovnako(109€) a ma 2750 mAh.
  Osobne kebyze idem na x dni tak beriem velku powerbanku. Na jednodnovy vylet staci Apple riesenie aj ked nema taku kapacitu. Predsa len mi je jedno ci po jednom dni pridem domov s 20% baterky alebo 50%. Aj tak ide teleofn do nabijacky ako kazdu noc.
  Cize clovek stale zaplati rovnaku sumu a rozhoduje sa len ci mu ide o kapacitu alebo o jednoduchost.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.