Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Koupi jsem ho z šedého dovozu hned, jak to bylo možné. Před tím jsem užíval Palm Tréo 650, display ve srovnání s palmem se mi jevil úžasný, pevný, bez nutnosti fólie. Psaní na dotykovém displayi prstem bylo také skvělé. Jen jsem musel užívat jailbreak. Škoda že nemám na novém iPhonu aplikaci Stanza, ta mi chybí. – Měl jsem první iPhone ještě nedávno, už se trochu kazil zvuk. Dal jsem ho vnučce, spolužáci jí ho ze závisti zničili.

    Ještě mám iPodTouch 1. generace. Sice byl s manželčinou kabelkou ukraden, policie ho po čase našla v zastavárně a tak se dostal zpět, sice trochu poznamenaný užíváním, ale funkční. K tomuto iPodu se dá sehnat nová baterie (na rozdíl od iPhone 1. gen.), takže ho mohu dále užívat.

    Mam ho doteraz 8 Gb plne funkcny, velmi zachovaly, pouzivam ho denne, komplet balenie a ide stale na povodnu baterku. Tak kde sme sa posunuly za tie roky? Baterka vydrzi na novom iPhone horko tazko den, na tomto staruckom bezproblemov aj 3 dni.

    V praci jsem dostal nejakou xperiu, nedalo se to a donesl jsem si z domu radeji iPhone 2G (dovezl jsem si ho z USA a musel pouzit jailbreak abych mel ceskeho operatora). Dodnes ho denne pouzivam (stejne jako psal joer vyse) a opravdu i s puvodni baterii vydrzi min. 2x dele nez novy iPhone. Nemel jsem nikdy folii a mam za celou dobu jen tenke skrabance, temer nic. Orpavdu mazec, jak dlouho drzi a jak kvalitne byl vyrobeny.

Vložte vlastní komentář

celý text