Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Díky moc! Tohle jsem potřeboval.

  „Dobrý den, Lukáš,
  Nedávno jste v iTunes nahlásili potíže s položkou Hitman GO pomocí tlačítka Nahlásit problém. Tento e-mail slouží jako potvrzení, že vám byla vrácena částka 4,99 € za tento nákup.

  S pozdravem
  Tým App Storu“

  Dobrý den, pravidelně se mi strhává z účtu částka 25kc Apple/bill. Nemohu najít žádnou aplikaci ani v v historii jsem nic nenašla. Prosím o radu.

  Zdravím je to pořád aktuální? Já jen, že nabídka u toho applu se asi změnila, a už tam není chci tento nákup zrušit, ale je tam těch možností víc. Tak já jen jestli to je ono. Zaplatil jsem totiž omylem 2250 a opravdu bych o to nechtěl přjít za takovou kravinu. Díky, mějte se.

  dobrý den:
  Jako ja teď jsem pohoršen jak něco… mě apple vakuruje veci ted v listopadu za 1217 kč, které jsme nikdy neviděl…které neměly uvedene ceny v apple store…a kterou jsme stahl před 10 dny a mě fakturovali i říjen …a je listopad 13tého. Takže říkate že vracení peněz je možné …mužete mi říct jak jste si stěžovali? přes apple id na safari v apple storu přes kolonku fakturace a nahlasit problem ? a reagovali na vás jo ? snad ty peníze mi vratí, jinak to budu řešit právně. tri aplikace.. jedna nejaka testy …ani nevim co to je nikdy jsme to neviděl, neautorizoval jsme ten nakup přes otis to vím… za 799! a nejake wallpaper co byl s reaklamami a uplny šmejd, uz nejde ani na apple store najit… a me strhli i mesic kdy o te aplikaci nevim a ted kdyz jsme ji stahl pred 10 dny nebyal tam žadna cena… stoji 209 a me strhli ji 2x …. to je vrchol. Takže právně mám šanci získat peníze zpatky ? a jak to vidím, to je porušování smluvních podmínek… kdyby mi řekli ne, tak mám nárok na to řešit to právně… ? jestli se nepletu?

  Dobrý den, mám problém, že když si v historii nákupů najdu aplikaci, za kterou chci peníze vrátit a kliknu na “nahlásit problém“, odkáže mě to na stránku https://idmsa.apple.com/ a rovnou na můj účet, ale píše to, “vyhledávání nevrátilo žádné výsledky“. Jako bych takovou aplikaci nikdy nekoupila, přitom se mi za ni strhly peníze.

  Mám takový problém, dnes jsem si omylem obnovil předplatné na nějakou aplikaci v App store, a nevím jak to zrušit (respektive chci, aby mě vrátili peníze), nevíte náhodou jak? Děkuji moc za odpověď Radek

  Dobrý den, chci se zeptat, jestli jdou vratit penize i za předplatný. V app storu jsem si zpatky zmenil platební kartu, abych si koupil jednu aplikaci a náhle se kouknu na účet a strhlo mi to penize za nejaké předplatné i jiné aplikace, kterou jsem si dřív stáhnul a teď už ji nepoužívám. Děkuji

  Dobrý den, kamarad mi rikal, ze si stahl hru, ktera je na app store zdarma. Pak si za realne penize koupil penize herni. Pote pozadoval vraceni penez stejne, jako je to u pozadovani penez za placenou aplikaci a penize mu byly poslany zpet. Je to mozne? Dovylepsit si takhle aplikaci a pak pozadovat zpet penize?

  Ak nahodou niekto , chce zrusit predplatne a poziadat o vratenie peniaz. Tak treba na tej stranke kde vas to presmeruje prepnut na faktury a tam najst tu sumu za tu aplikaciu a dat zobrazit nakup a nahlasit problem a tam uz je na vyber ziadost o vratenie penazi

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější