Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pánové nedá mi to a s jedničkou musím souhlasit. Ale ne kvůli tomu konektoru. Sám jeden takovej MacBook vlastním totiž, takže mluvím z vlastní zkušenosti. S tím konektorem to není tak žhavý jak se furt píše, pokud máte většinu věcí na cloudu apod. ale k věci. Intenzivně se zabývám jednou takovou vadou, která se mi projevila na MacBooku. Když s ním zatřesu ze strany na stranu, tak se z něj ozývá podivný zvuk jako by se tam něco přesouvalo. Koupil jsem ho v CZC kvůli ceně, vrátil jsem ho kvůli tomu, dostal jsem nový kus a vada se opět opakovala. Šel jsem do iSetosu a taky tam jeden měli který „rachtá“. V pondělí jedu do českýho servisu, tak jsem zvědavej co mi tam na to řeknou. Už jsem v kontaktu s iFixit také, tady na LSA mi nebylo umožněno to nějak více inzerovat bohužel (Romana to asi nezajímá nebo nevim) nicméně video jak se to projevuje najdete zde (snad se ten odkaz zobrazi) … https://www.youtube.com/watch?v=HmL7KXCMfxU&index=2&list=FLaYIJetT27vWIyQFjXTi9IA

  Dane, chceš o tom napsat článek? Rád bych aby se to dozvědělo co nejvíc lidí. Je dost divný, že se o tomhle nikde nepise. Já sám jsem za poslední týden měl v ruce 3 ks novyho maca s touhle vadou. To není normální, uznej. Ja vim, ze jsem slibil to video, ale kvůli vrácení atd nebyl čas ho udelat, takze muzu klidne neco natocit zitra.

  Ja s článkom nesúhlasím, respektíve s videom, avšak myslím že ten dock pre  WATCH tam mohol radšej byť.

  Lukas31: správa sa to pri zapnutom MacBooku či vypnutom?

  Nenapadlo ťa, že by to mohol byť jednoducho taptic engine? Ten sa môže pohybovať zo strany na stranu.

  Nicota: díky za upozornění, nicméně jsem to četl a on ten problem bohuzel popisuje u MacBook Pro, ja mam macbook 12 inch … ten je daleko tenčí a ten zvuk nejde od displeje, ale tam kde jsou repračky (pod displejem)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.