Zavřít reklamu

Spigen Apple Watch CaseAni ve snu by mě nenapadlo, že jednou přijde doba, kdy budu recenzovat pouzdro na hodinky a vidíte, je to tu. Spigen totiž pochopil, že Apple Watch jsou sice odolné, ovšem obzvlášť verze Sport zdaleka nezvládne vše a proto přišel na trh s kryty Tough Armor, které jsou určeny speciálně pro Apple Watch. Jak jsem již uvedl v recenzi na Apple Watch, využívám je v podstatě jen na kole a při dalších outdoorových aktivitách a tak jsem uvítal možnost vyzkoušet ochranný obal a napsat na něj recenzi i přesto, že toho již příliš mnoho nepíšu.

První co mě zaujalo je tenkost krytu, ten skutečně věrně kopíruje linie Apple Watch a vypadá velmi zajímavě, řekl bych že hodinky získají sportovní, outdoorový design a příliš se nezvětší, což je hlavní výhoda. Obal dokáže tlumit nárazy a otřesy a jako většina produktů od společnosti Spigen, i tentokrát získal obal vojenskou certifikaci v ochraně proti otřesům a pádům s označením MIL STD 810G 516.6, které musí splňovat veškeré ochranné vybavení pro armádu USA.

SPIGEN

Kryt se zkládá ze dvou částí, z nichž spodní chrání tělo hodinek a připevníte jej jednoduše nasunutím na hodinky a zacvaknutím, na těle hodinek jej pak drží právě nacvaknutí ale také řemínek, který před nasazením krytu sundáte a nasadíte jej opět v momentě, kdy je nasazen samotný kryt. Tento kryt je tvořen pogumovaným TPU a polykarbonátem, takže je příjemný při dotyku se zápěstím. Samozřejmě nechybí vykrojení na senzor srdečního tepu. Vykrojeny jsou samozřejěm také veškerá tlačítka, mikrofony, reproduktor a digitální korunka.

Spigen Amor

Jakmile máte nasazen kryt chránící tělo hodinek, stačí na něj z vrcnhí strany nacvaknout polykarbonátový vrchní kryt, který obsahuje také fólii na displej, jenž je součástí krytu, takže se na hodinky nelepí. Ochrana je v ten moment kompletní a hodinky nepoškrábete ze žádné strany! Vše perfektně drží, jen poprvé si musíte trošku pohrát s nasazováním a přijít na správný systém pak jde vše již jako po másle a kryt můžete sundat a přidělat během pár vteřin.

Spigen Amor

Spigen Tough Armor vás skutečně zaujme nejprve tím, že na ruce nepůsobí hodinky v tomto obalu nikterak robustně a obal umožňuje plnohodnotné ovládání snad s výjimkou digitální korunky, se kterou se přece jen točí o něco málo hůř než když obal nemáte, ale je to skutečně jen pocitová záležitost. Designově vzniknou z Apple Watch outdoorové hodinky, které vypadají úplně jinak než klasické Apple Watch a jsou navíc dokonale chráněny. K dispozici jsou navíc různé barvy a obzvlášť oranžová vypadá v kombinaci se sportem nebo outdoor vybavením velmi lákavě.

AW Spigen

Pokud tedy s Apple Watch jezdíte tak jako já na bajku, běháte po lese nebo lezete po skalách, případně je nosíte do posilovny nebo pracujete někde na stavbě, pak je Spigen Tough Armor dokonalou volbou, jak ochránit svůj drahocenný majetek. Mě osobně navíc skutečně vyhovuje i design a hodinky tím že je nosím jen za sportem v obalu již nechám, dají se v něm totiž taktéž nabíjet.

iPouzdro
IMG_9932

Dnes nejčtenější

.