Zavřít reklamu

Power CasePokud si lidé v případě iPhone 6s nebo jeho předchůdce na něco stěžují, pak je to výdrž baterie. Ta by mohla být skutečně větší. V případě běžných dnů vám baterie ještě nějak vystačí, ale jakmile se chystáte například na kolo a chcete iPhone využít jako navigaci nebo máte v plánu běhat po městě a dělat jeden hovor za druhým, nastává problém. Právě na tyto situace je tu Power Case od společnosti Xtorm, který nabízí 3100 mAh navíc a dokáže nabít iPhone 6s nebo iPhone 6 dokonce až 1,5x.

V případě baterií, nabíječek a různých podobných věcí je vždy vhodné kupovat skutečně ověřené produkty a proto potěší, že se Power case pyšní certifikací přímo od Applu Made for iPhone. Součástí balení je český návod a veškeré potřebné příslušenství, díky kterému máte možnost využívat iPhone zcela plnohodnotně, tak jako byste žádný obal ani neměli.

Power Case se skládá z bumperu který “obaluje” celý iPhone včetně samotného pouzdra s integrovanou baterií. Součástí balení jsou hned dva tyto bumpery, jeden černý v barvě samotného Power Case a druhý průhledný. Nejprve připojíte pomocí Lightning konektoru iPhone do samotného pouzdra a pak zacvaknete na pouzdro a iPhone jeden z dvojice bumperů, díky čemuž vznikne kompaktní celek, který nikde nevrže, nehrozí že z něj iPhone vypadne nebo jiná nepříjemnost. Vše drží skutečně velmi dobře a kvalita zpracování je jasná na první pohled. Celý obal včetně bumperu je z pogumovaného plastu, jenž je příjemný na dotyk a neklouže v ruce.

iPhone 6 Power Case
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Obal samotný se nabíjí pomocí Micro USB kabelu, který je součástí balení a samozřejmě když máte v obalu iPhone, nabíjíte jak obal tak i iPhone. Jakmile obal odpojíte od napájení, přichází zajímavý okamžik. Na zadní straně je totiž tlačítko, kterým aktivujete nebo deaktivujete nabíjení iPhonu z obalu. Můžete tak například nejprve využít energii z obalu a až pak z baterie iPhonu nebo si dobít iPhone když jeho kapacita klesne pod nějaká ta procenta, případně počkat až se iPhone zcela vybije a pak jej nabít z obalu. Můžete si tedy jednoduše zvolit kdy má obal telefon anbíjet a kdy ne.

Power Case iPhone 6
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Na zadní straně obalu pak najdete čtveřici LED diod, které po stlačení tlačítka ukáží, jak na tom je kapacita Xtormu. Čtyři diody značí plné nabití, tři 50-75%, dvě 25-50% a jedna pak méně jak 25% kapacit obalu. Nabití samotného obalu trvá něco málo přes tři hodiny. Vzhledem k tomu, že se na spodní straně obalu nachází lightning konektor, jsou otvory pro reproduktor a mikrofon vyvedeny do přední části obalu. Aby bylo možné plnohodnotně používat sluchátka, obsahuje balení prodlužovací kabel s 3,5mm jack konektorem, díky kterému připojíte i sluchátka, která mají zahnutý konektor. Obal tedy nabízí přístup ke všemu, co je potřeba a to včetně fotoaparátu a blesku, kde tělo pouzdra slouží jako sluneční clona.

Xtorm Power Case
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Osobně si myslím, že se jedná o jedno z nejlepších a nejkompaktnějších řešení obalu s integrovanou baterií, které jsem kdy viděl. iPhone dokáže nabít skutečně jednou z nuly na sto procent a jednou z nuly na přibližně 45 procent. Daní za zvýšenou výdrž baterie, díky které vám iPhone vydrží bez problémů i víkend bez zásuvky, je samozřejmě větší váha a rozměry. Váha samotného obalu je 82 gramů. Ovšem Power Case není zřejmě něčím, co byste používali každý den, ale jen v případě, kdy víte že před sebou máte náročný den bez zásuvek nebo víkend někde v přírodě, případně jdete na bajk a chcete používat navigaci nebo něco podobného. Pokud tedy hledáte řešení, jak udržet iPhone při životě co nejdéle, Xtorm vám jej v podobě Power Case nabízí. K dispozici je verze jak pro iPhone 6/6s, tak i pro iPhone 6/6s Plus.

iPouzdro
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
iPhone 6 externi baterie
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější