Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Mě teď odešla apple magic mouse 1gen a taky opravit nejde, myslím že to je docela normální, spíš by na ní mělo být i v servisech nahlíženo jako na iphony, a při zavadach by to měli v záruce rovnou měnit.

    Ted mi na iphone 6 Plus odešel homebutton (šel jen blbě mačkat, možná nečistota) a dostal sem uplěn nový telefon…tak si představuju servis a ne že budu čekat 30 dní na to že mi to vratěj že to nejde opravit…

    Opravdu moc nechápu nad čím tady všichni pláčou. Velikost baterie? A proč jako větší? Port na myši ze spodní strany? A proč jako sakra ne! Vždyť dle dostupných informací je myš za dvě minuty nabitá na 9 hodin práce, tak v čem je sakra problém? Také každé v článku jmenované zařízení, tedy pokud se nepletu, má vydržet cca měsíc provozu na jedno nabití. Pokud tedy nejsem pako a budu sledovat kolik mi zbývá z baterie, dám si zařízení raději v čas nabít. Nebo pokud pako jsem, tak 2 minuty vydržím a mám na 9 hodin vystaráno. :) Co mě ale opravdu vadí je, že se nedělá bezdrátová klávesnice i numerikou, tedy stejně jako drátová. Nebo, že si v novém stroji ať už v Mac mini, MacBooku, Airu nebo iMacu nemůžu posléze sám rozšířit paměť. To je ale bohužel daň za efektivitu při výrobě a snižování ceny výrobku. Je to prostě obchod jako každý jiný a ne žádná charita ze strany Applu. To po nich ani nikdo soudný nemůže chtít. :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější