Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Vzhledem k tomu, že se Apple většinou k těmto tématům nevyjadřuje, tak by mě zajímal počet vrácených kusů za posledních 48 hodin..

  No takže je to pořádnej prů..!!!:D Protože tim vysvětlenim vlatně jen potvrdili, že Bentchmarky měly pravdu :D

  Takže když budu pařit nějakou hru, třeba nový NFS při který jede procesor v podstatě naplno tak mi telefon vydrží až o 22% mín? Apple tim prohlašením v podstatě řekl, ano je to pravda, ale toto není reprezentativní zbůsob vybíjení baterie:D. Takže hry raději nehrát :D No mě to přijde vtipný :D A je to sakra velkej rozdíl, vemu-li v potaz jak málo vydrží baterka když něco hraju:D

  A další věc, že při běžném používání, nebo-li reprezentativním způsobu vybíjení baterie, Apple tvrdí, že vydrží až o 3% mín. Tak když vezmu v potaz, že můj Iphone 6 vydrží při běžným používání 48hodin a i dýl a to ještě předpokládám že 6S by měl vydržet i o něco dýl. Tak 3% ze 48 hodin je 1,44 hodiny, což je asi 1hod a 26min a to je opravdu hodně! A Moc se to neliší od 1hod 45min, jak tvrdí nezávilé testy.

  Takže já bych rozhodně vrátil a vyměnil, když už bych za něj dal takové peníze. Pro mě je to důvod raději nekoupit.
  A taky už vidim jak budou za rok v bazarech tučné nápisy prodám Iphone 6S, procesor TSMC, 128GB :D a ty s prosorem Samsung se budou prodávat levnějc :D

  Omlouvám se za případné chyby, je to psané v rychlosti a pozdních hodinách :D, děkuji.

  Nechapem preco si Apple nevyraba tie procesory sam vo vlastnej fabrike. Urcite to nie je jednoduche ale maju tolko penazi, ze mozu investovat do vlastnej tovarne na procesory a aj do vyvoja a najlepsich odbornikov na svete, v podstate akukolvek sumu.
  Cez subdodavatelov je to jednoduchsie ale potom vznikaju taketo problemy a to nerobi dobre meno Applu.
  Dalsie riesenie je nakupovat iba od jedneho dodavatela, aj ked ten zrejme nie je schopny dodat potrebne mnozstvo za urcity cas.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější