Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  poradite mi někdo jak zarezervovat iphone v německu? chce to po mě německou simku a už jsem zkoušel všechny prohlížeče včetně safari a furt nic.. díky za pomoc

  Zdarvím, víte někdo jak probíhá vyzvednutí telefonu v den zahájení prodeje, tzn. 25.9., mám rezervaci do Mnichova a zajímalo by mě zda i s rezervací budu muset čekat celou frontu i s lidma co čekají ve frontě bez rezervace. V případě že fronta bude dlouhá a propásnu svůj čas rezervace, automaticky mi rezervace propadá a i kdybych se dostal na řadu třeba hodinu po rezervovaném čase, mám už smůlu? Děkuji za odpověd a případně i za jiné užitečné informace.

  loni byly dvě fronty jedna pro rezervace a jedna pro ty bez ní ..ja měl rezervaci v 9:00, přišel jsem v 8 a řekli at přijdu presně v 9 myslím že ted to bude stejné ale byl bych tam raději hodinu předem.

  Děkuji za reakci, věřil jsem že to tak nějak bude. Četl jsem ale že někdo volal přímo do Mnichova a tam mu řekli že dvě fronty nebudou, nevím, zda je možné že zaměstnanec nebyl dobře informován ale budu doufat že dvě fronty budou.

  aha…mě právě nepřišel…pouze ten první(který se mi zdá dost potvrzovací) kde je napsáno v kolik kde mám být a je tím potvrzena ona objednávka….ale žádný druhý. Asi tam radši zavolám jeslti to platí…

  A jaký by mel prijit jeste mail???? Me přišel jeden je tam místo čas a v úvodu je ze objednávka je potvrzena . Nevim tedy jaký by mel jeste prijit mail???

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější